246,500 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Novi Sad, Srbija - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Novi Sad, Srbija - image 2
246,500 € (2,651 €/m²)
93 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Srbija

Opis nekretnine

-Investicija u komfor i kvalitet života
-Direktna prodaja stanova svih struktura na atraktivnoj lokaciji
-Pouzdan investitor i izvođač radova - visok kvalitet gradnje - moderan dizajn - dugoročna vrednost i održivost
-Cena od 2450€/m2 do 2650€/m2 + PDV (u zavisnosti od strukture i spratnosti stanova)
Zašto Sremska Kamenica:
Sremska Kamenica je mirno i atraktivno naselje u sastavu grada Novog Sada, smešteno na obroncima Fruške gore, uz samu obalu Dunava. Poznata je po izuzetnom prirodnom okruženju, čistom vazduhu i lepim pogledima na reku i grad.
Naselje odlikuju porodične kuće, vile i manji stambeni objekti, sa dosta zelenila i uređenih dvorišta, što ga čini posebno poželjnim za miran porodični život. U Sremskoj Kamenici se nalaze škole, vrtići, dom zdravlja, prodavnice i restorani, kao i čuveni Institut.
Blizina Novog Sada omogućava brzu i laku povezanost sa gradskim centrom, dok Fruška gora pruža brojne mogućnosti za rekreaciju, šetnje i boravak u prirodi. Zbog svega navedenog, Sremska Kamenica važi za jednu od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje u okolini Novog Sada.
*PDV 10% nije uračunat u navedenu cenu i može biti odbitna stavka za kupce prve nekretnine.
*Planiran rok završetka radova - Maj 2027. godine.
Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** ili 06*/****-***, Alekse Šantića 64, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560496
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

93m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2650.54 €

Učešće 49,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata