70,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
70,000 € (2,188 €/m²)
32 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se odličan stan na Adicama – 32 m² + 5 m² terasa
Na prodaju je potpuno namešten stan u urbanom delu Adica, u ulici Sime Milutinovića Sarajlije. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, sa dvorišne strane, što pruža osećaj kao da živite u kući – mirno, praktično i udobno
• Površina: 32 m² + 5 m² terasa
• Prizemlje, dvorišna strana
• Uknjižen 1/1
• Prodaje se namešten
• Izuzetno niski računi – stan je na gas, grejanje po potrošnji, veoma ekonomično tokom grejne sezone
• Uređeno i dobro održavano okruženje
Cena: 70.000e
Za sve informacije i razgledanje pozovite:

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560652
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

32m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2187.50 €

Učešće 14,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
339 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
56,000 €
Učešće
14,000 €
Ukupna kamata
25,444 €
Ukupno plaćanje
81,444 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 2.14% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna cena: 2141.58 €/m²

Ova nekretnina je 7.67% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna veličina: 35 m²

2,142 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
6
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

AS1 Nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Kvadratura

32m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TV

AS1 Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Adice

Prodaja, četvorosoban stan, 98m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

175,500 €

Adice

4 sobe 0 98