120,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija - image 13
120,000 € (2,791 €/m²)
43 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557260
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2790.70 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Pančevo

Pančevo
Srbija

Cena ove nekretnine je 39.53% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna cena: 2000.00 €/m²

Ova nekretnina je 2.87% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna veličina: 42 m²

Kvadratura

43m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PN

Perfekt Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Tesla

Prodaja, trosoban stan, 70m², Tesla, Pančevo

132,000 €

Tesla

3 sobe 1 kupatilo 70
Prodaja, trosoban stan, 70m², Tesla, Pančevo
Kuća in Pančevo

Prodaja, kuća, 94m², Pančevo, Srbija

170,000 €

Pančevo

8 soba 2 kupatila 94
Prodaja, kuća, 94m², Pančevo, Srbija
Stan in Pančevo

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Pančevo, Srbija

81,972 €

Pančevo

1 soba 0 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Pančevo, Srbija
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 85m², Centar, Pančevo

85,000 €

Centar

3 sobe 0 85
Prodaja, trosoban stan, 85m², Centar, Pančevo
Poslovni prostor in Kotež 1

Prodaja, poslovni prostor, 21m², Kotež 1, Pančevo

48,000 €

Kotež 1

21
Prodaja, poslovni prostor, 21m², Kotež 1, Pančevo
Verifikovan Kuća in Strelište

Prodaja, kuća, 114m², Strelište, Pančevo

25,000 €

Strelište

2 sobe 1 kupatilo 114
Prodaja, kuća, 114m², Strelište, Pančevo
Verifikovan Parking garaža in Centar

Prodaja, parking/garaža, 14m², Centar, Pančevo

15,000 €

Centar

14
Prodaja, parking/garaža, 14m², Centar, Pančevo
Verifikovan Parking garaža in Centar

Prodaja, parking/garaža, 14m², Centar, Pančevo

15,000 €

Centar

14
Prodaja, parking/garaža, 14m², Centar, Pančevo
Kuća in Vojlovica

Prodaja, kuća, 188m², Vojlovica, Pančevo

350,000 €

Vojlovica

1 soba 1 kupatilo 188
Prodaja, kuća, 188m², Vojlovica, Pančevo
Stan in Pančevo

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija

123,926 €

Pančevo

2 sobe 0 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Pančevo, Srbija