136,500 €
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija - image 14
136,500 € (2,100 €/m²)
65 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 65m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557644
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2100.00 €

Učešće 27,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
662 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
109,200 €
Učešće
27,300 €
Ukupna kamata
49,615 €
Ukupno plaćanje
158,815 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Pančevo

Pančevo
Srbija

Cena ove nekretnine je 14.21% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna cena: 1838.69 €/m²

Ova nekretnina je 20.13% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna veličina: 81 m²

1,839 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
6

Kvadratura

65m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PN

Perfekt Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Misa

Prodaja, kuća, 120m², Misa, Pančevo

200,000 €

Misa

6 soba 1 kupatilo 120
Prodaja, kuća, 120m², Misa, Pančevo
Stan in Pančevo

Prodaja, trosoban stan, 81m², Pančevo, Srbija