121,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 15
121,000 € (1,704 €/m²)
71 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova

Stari Banovci, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića

3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking

U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa su samim tim i računi maksimalno redukovani. Podovi su keramički, obloženi maksimalno kvalitetnom granitnom keramikom, svi prozori imaju roletne i komarnike, blindirana ulazna vrata.

Stan se prodaje kao polunamešten – ostaje potpuno opremljena kuhinja, spavaća soba, kupatila.

U neposrednoj blizini su škola, obdanište, banka, pošta, stanica javnog prevoza, a u okviru kompleksa se nalaze i veliki supermarketi.

Građevinska dozvola.

Agencijska provizija 2%.

Agent: Slobodan Kalaba

Detalji o nekretnini

ID oglasa
486112
Objavljeno
29.10.2025
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2023

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1704.23 €

Učešće 24,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
587 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,800 €
Učešće
24,200 €
Ukupna kamata
43,981 €
Ukupno plaćanje
140,781 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Stara Pazova

Stari Banovci
Stara Pazova

Cena ove nekretnine je 5.43% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Stara Pazova

Prosečna cena: 1616.52 €/m²

Ova nekretnina je 4.61% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Stara Pazova

Prosečna veličina: 74 m²

Kvadratura

71m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Stari Banovci

Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova

107,655 €

Stari Banovci

3 sobe 0 71
Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova
Stan in Stari Banovci

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Stari Banovci, Stara Pazova