79,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 16
79,500 € (1,656 €/m²)
48 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Stari Banovci, Stara Pazova

Stari Banovci, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Novogradnja iz 2026. godine u Starim Banovcima ,150m od Dunava.Stan jednoiposoban sa 20m2 gratis dvorišta na prizemlju u trospratnici sa liftom i etažnim grejanjem.
Mogućnost kupovine na kredit i povraćaj PDV-a
agencijska provizija 2% Ljubica PR/3 Zgrada Marina -imamo slicne

Detalji o nekretnini

ID oglasa
539030
Objavljeno
28.03.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Prizemlje

Godina izgradnje

2026.

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1656.25 €

Učešće 15,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
385 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
63,600 €
Učešće
15,900 €
Ukupna kamata
28,897 €
Ukupno plaćanje
92,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Stara Pazova

Stari Banovci
Stara Pazova

Cena ove nekretnine je 2.08% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Stara Pazova

Prosečna cena: 1622.55 €/m²

Ova nekretnina je 22.55% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stara Pazova

Prosečna veličina: 39 m²

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Teofil Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stari Banovci

Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova

107,655 €

Stari Banovci

3 sobe 0 71
Prodaja, trosoban stan, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova
Stan in Stari Banovci

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Stari Banovci, Stara Pazova