101,250 €
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova - image 7
101,250 € (1,350 €/m²)
75 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 75m², Centar, Stara Pazova

Centar, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju 3.0 duplex stan površine 75 m², smešten na prvom spratu novogradnje Sremski Vrt u Staroj Pazovi, u centru grada.

Stan je funkcionalnog rasporeda i predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine u savremenom stambenom objektu. Zahvaljujući duplex strukturi, prostor je organizovan tako da pruža dodatnu privatnost i komfor.

Lokacija u Staroj Pazovi omogućava dobru povezanost sa svim važnim sadržajima, dok novogradnja donosi prednost modernog načina stanovanja. Stan raspolaže sa jednim kupatilom.

Idealno za porodično stanovanje ili kao investicija.
Na iskazanu cenu + 10% pdv.

+3% Agencijska provizija

AGENT: Nebojša Tukodi 06*/****-*** broj licence 4290

Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558830
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

75m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Agencija

Expo

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1350.00 €

Učešće 20,250 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
491 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
81,000 €
Učešće
20,250 €
Ukupna kamata
36,803 €
Ukupno plaćanje
117,803 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Centar

Centar
Stara Pazova

Cena ove nekretnine je 39.09% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 2216.39 €/m²

Ova nekretnina je 5.8% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 80 m²

2,216 €
Prosečna godišnja cena
+64%
Trend cena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Expo

Registarski broj

1817

Lokacija

Stara Pazova

Centar

Kvadratura

75m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Expo

Slične nekretnine

Ugostiteljski objekat in Centar

Prodaja, ugostiteljski objekat, 480m², Centar, Stara Pazova

399,900 €

Centar

480
Prodaja, ugostiteljski objekat, 480m², Centar, Stara Pazova
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 90m², Centar, Stara Pazova