86,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja - image 10
86,000 € (2,205 €/m²)
39 m²

Prodaja, garsonjera, 39m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja Srbija

Opis nekretnine

Zamislite svoj kutak mira u najpoznatijoj srpskoj banji – bilo da tražite dom, vikend oazu ili sigurnu investiciju za izdavanje, ovaj stan je prava prilika!

Stan se nalazi u prizemlju, što ga čini idealnim za starije osobe, porodice sa decom, ali i kao apartman za izdavanje turistima. Prazan prostor vam daje potpunu slobodu da ga uredite prema sopstvenim željama i potrebama – bez kompromisa.

Savršen za:
-Život u mirnom i uređenom okruženju
-Vikend boravak
-Investiciju i izdavanje tokom cele godine

Vrnjačka Banja je sinonim za odmor, zdravlje i turizam – a nekretnine na ovoj lokaciji uvek imaju vrednost.

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
522458
Objavljeno
13.02.2026
Ažuriran
11.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

39m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sprat

Pr

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2205.13 €

Učešće 17,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
417 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,800 €
Učešće
17,200 €
Ukupna kamata
31,259 €
Ukupno plaćanje
100,059 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Vrnjačka Banja

Centar
Vrnjačka Banja

Cena ove nekretnine je 18.32% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 1863.64 €/m²

Ova nekretnina je 32.65% veća od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 29 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registarski broj

2006

Lokacija

Vrnjačka Banja

Centar

Kvadratura

39m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Centar, Vrnjačka Banja

69,900 €

Centar

2 sobe 0 46
Prodaja, dvosoban stan, 46m², Centar, Vrnjačka Banja
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 41m², Centar, Vrnjačka Banja

77,000 €

Centar

2 sobe 0 41
Prodaja, dvosoban stan, 41m², Centar, Vrnjačka Banja