Estitor

New Construction – Real Estate for Sale in Bar - Page 10

Found 348 listings for search New Construction – Real Estate for Sale in Bar - Page 10

Data updated on 05/19/2026 at 05:36 AM

Sale, apartment, 36m², Centar, Bar
1/8
New Construction

115,000 €

132 days ago

Sale, apartment, 36m², Centar, Bar

Apartment361 bathroom

Prodaja studio apartmana – Bar Prodaje se studio apartman u gradu Bar Lokacija: Bar Udoban studio u novom kompleksu sa bazenom – Bar, Crna Gora Potpuno namješten studio Površina: 36 m² Sprat: 2....

Sale, one bedroom apartment, 44m², Centar, Bar
1/8
New Construction

131,250 €

132 days ago

Sale, one bedroom apartment, 44m², Centar, Bar

Apartment441-bedroom1 bathroom

Prodaja jednosobnog stana – Bar | One Residence Prodaje se moderan jednosoban stan u novoj, premium zgradi u gradu Bar. Lokacija: Bar, naselje Ilino Zgrada: One Residence Struktura: jednosoban stan...

Sale, one bedroom apartment, 53m², Centar, Bar
1/9
New Construction

190,000 €

132 days ago

Sale, one bedroom apartment, 53m², Centar, Bar

Apartment531-bedroom1 bathroom

Prodaje se luksuzan jednosoban stan u gradu Bar. Lokacija: Bar Površina stana: 52 m² 8. sprat (zgrada ima lift) Stan je u potpunosti opremljen i namešten za udoban život. Svaki detalj je pažljivo...

New Construction – Real Estate for Sale in Bar - Page · Bar · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, one bedroom apartment, 86m², Centar, Bar
1/7
New Construction

125,000 €

132 days ago

Sale, one bedroom apartment, 86m², Centar, Bar

Apartment861-bedroom1 bathroom

Prodaja luksuznog jednosobnog stana u gradu Bar Lokacija: Bar, zgrada Twin House Površina stana: 36 m² + terasa 50 m². Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, 1...

Sale, one bedroom apartment, 50m², Centar, Bar
1/2
New Construction

115,000 €

134 days ago

Sale, one bedroom apartment, 50m², Centar, Bar

Apartment501-bedroom1 bathroom

U ponudi je jednosoban stan u izgradnji, smješten u samom centru grada, po promotivnoj cijeni m², važećoj isključivo tokom ovog mjeseca. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,...

Sale, one bedroom apartment, 51m², Topolica, Bar
1/2
New Construction

107,500 €

141 days ago

Sale, one bedroom apartment, 51m², Topolica, Bar

TopolicaBar
Apartment511-bedroom1 bathroom

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji na 6. spratu. Stan je osvjetljen, južno orijentisan. Nema pogled na more već gleda na planinu. Lokacija: Topolica Bjeliši Površina: 51m² Broj soba: 1 Broj...

Aleksa

Agency

Call
Sale, three bedroom apartment, 89m², Centar, Bar
1/4
New Construction

2,200 €

152 days ago

Sale, three bedroom apartment, 89m², Centar, Bar

Apartment893-bedroom

SALES Three-bedroom apartments under construction – Center Bar MODERN RESIDENTIAL-BUSINESS COMPLEX IN THE HEART OF BARE A modern residential-business complex of high standard is being built in the...

Sale, one bedroom apartment, 45m², Čeluga, Bar
1/10