Estitor

Real Estate for Sale in Bar - Page 96

Found 2,267 listings for search Real Estate for Sale in Bar - Page 96

Data updated on 05/11/2026 at 03:02 PM

Sale, apartment, 50m², Centar, Bar
1/4

115,000 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 50m², Centar, Bar

Apartment50

Prodajemo jednosobne stanove u veoma modernoj i luksuznoj zgradi u izgradnji. Objekat se nalazi u najnovijem modernom naselju na svega 700 metara od mora i 500 metara od glavnog gradskog trga. ....

Sale, one bedroom apartment, 40m², Utjeha, Bar
1/9
New Construction

190,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 40m², Utjeha, Bar

Apartment401-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan u Dobrim Vodama sa prelijepim pogledom na more, grad i okolne planine. Stan gleda na juznu stranu tako da ima sunca tokom citavog dana. Stan je moderno opremljen sa velikim...

Sale, two bedroom apartment, 47m², Centar, Bar
1/11

165,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 47m², Centar, Bar

Apartment472-bedroom

Prodaje se stan u Zeta gradnji – centar grada Bar Na prodaju stan površine 47m², smješten u modernoj zgradi u samom centru grada Bara. Stan ima predivan pogled na more, koji svakodnevno pruža savršen...

Real Estate for Sale in Bar - Page · Bar · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, two bedroom apartment, 65m², Utjeha, Bar
1/10
New Construction

195,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 65m², Utjeha, Bar

Apartment652-bedroom2 bathrooms

Prodajem dvosobne stanove u novogradnji na Utjehu samo 100 metara od mora. Zgrada ima 3 sprata, bazen i pogled na more iz svakod stana. Ovo je lux zgrada koja ima ukupno 12 stanova od kojih je 4...

Sale, one bedroom apartment, 57m², Utjeha, Bar
1/10
New Construction

172,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 57m², Utjeha, Bar

Apartment571-bedroom1 bathroom

Prodajem jednosobne stanove u novogradnji na Utjehu samo 100 metara od mora. Zgrada ima 3 sprata, bazen i pogled na more iz svakod stana. Ovo jel lux zgrada koja ima ukupno 12 stanova od kojih je 4...

Sale, three bedroom apartment, 71m², Bar, Crna Gora
1/3
New Construction

144,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 71m², Bar, Crna Gora

Apartment713-bedroom

Sale, two bedroom apartment, 86m², Stari Bar, Bar
1/12

100,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 86m², Stari Bar, Bar

Apartment862-bedroom1 bathroom

Prodajem moderan renoviran dvosoban stan od 67m2 unutrasnje povrsine plus 10m2 sa terasom i plsu podrumom od 9m2 u Starom Baru blizu bolnice. Stan se nalazi u kuci i ima ciste papire, gradjevinsku...

Sale, two bedroom apartment, 46m², Bar, Crna Gora
1/3
New Construction

105,800 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 46m², Bar, Crna Gora

Apartment462-bedroom

Sale, three bedroom apartment, 74m², Bar, Crna Gora
1/3
New Construction

170,200 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 74m², Bar, Crna Gora

Apartment743-bedroom

MODERAN LUKSUZAN dvosoban STAN – 74m² Savršen dom ili idealna investicija! Na prodaju luksuzan jednosoban stan površine 74m², smješten u modernom stambenom kompleksu koji spaja eleganciju,...

Sale, three bedroom apartment, 241m², Dobre Vode, Bar
1/14
Verified

375,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 241m², Dobre Vode, Bar