Estitor

New Construction – Real Estate for Sale in Herceg Novi - Page 3

Found 297 listings for search New Construction – Real Estate for Sale in Herceg Novi - Page 3

Data updated on 05/18/2026 at 10:56 AM

Sale, two bedroom apartment, 120m², Portonovi, Herceg Novi
1/16
New Construction

1,450.000 €

26 days ago

Sale, two bedroom apartment, 120m², Portonovi, Herceg Novi

PortonoviHerceg Novi
Apartment1202-bedroom2 bathrooms

Predstavljamo vam gotove, potpuno namještene apartmane u ekskluzivnom dijelu rizorta Portonovi, jednog od najprestižnijih jahting projekata na obali Bokokotorskog zaliva. Površina: 120 m² Spavaće...

Value One

Agency

Call
Sale, two bedroom apartment, 171m², Portonovi, Herceg Novi
1/19
New Construction

1,385.000 €

26 days ago

Sale, two bedroom apartment, 171m², Portonovi, Herceg Novi

PortonoviHerceg Novi
Apartment1712-bedroom2 bathrooms

Sa zadovoljstvom predstavljamo potpuno završen apartman koji se nalazi u ekskluzivnom delu rizorta Portonovi, jednog od najprestižnijih i najsuptilnijih jahting projekata na obali Bokokotorskog...

Value One

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 92m², Igalo, Herceg Novi
1/15
New Construction

311,406 €

26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 92m², Igalo, Herceg Novi

Apartment921-bedroom1 bathroom

Na prodaju luksuzan jednosoban stan u modernom stambenom kompleksu sa bazenom, liftom, podzemnim garažama i video nadzorom, smješten u atraktivnom dijelu naselja Igalo, Herceg Novi. Stan se nalazi na...

New Construction – Real Estate for Sale in Herceg Novi - Page · Herceg Novi · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, one bedroom apartment, 45m², Đenovići, Herceg Novi
1/12
Verified
New Construction

150,000 €

26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 45m², Đenovići, Herceg Novi

Apartment451-bedroom1 bathroom

Na prodaju je moderan jednosoban stan, smješten u jednoj od najljepših zona Hercegnovske rivijere. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj savremene estetike, funkcionalnosti i vrhunske lokacije, što...

Sale, one bedroom apartment, 43m², Meljine, Herceg Novi
1/12
New Construction

107,500 €

28 days ago

Sale, one bedroom apartment, 43m², Meljine, Herceg Novi

Apartment431-bedroom1 bathroom

Na prodaju je jednosoban stan površine 43m² u naselju Meljine, Herceg Novi, smješten u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i...

Sale, one bedroom apartment, 38m², Meljine, Herceg Novi
1/8
New Construction

83,600 €

28 days ago

Sale, one bedroom apartment, 38m², Meljine, Herceg Novi

Apartment381-bedroom1 bathroom

Na prodaju je jednosoban stan površine 38m² u naselju Meljine, Herceg Novi, smješten na trećem spratu novoizgrađene stambene zgrade. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i...

Sale, one bedroom apartment, 45m², Meljine, Herceg Novi
1/11
New Construction

135,000 €

28 days ago

Sale, one bedroom apartment, 45m², Meljine, Herceg Novi

Apartment451-bedroom1 bathroom

Na prodaju je jednosoban stan površine 45m² u naselju Meljine, Herceg Novi, smješten na prvom spratu novoizgrađene stambene zgrade. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i...

Sale, two bedroom apartment, 54m², Đenovići, Herceg Novi
1/8
Verified
New Construction

175,500 €

30 days ago

Sale, two bedroom apartment, 54m², Đenovići, Herceg Novi

Apartment542-bedroom1 bathroom

Na izuzetnoj lokaciji u Đenovićima, u neposrednoj blizini restorana „Deli Radivoje“ i prestižnog kompleksa Porto Novi, u ponudi je dvosoban stan površine 54 m², smješten u prizemlju moderne stambene...

Sale, one bedroom apartment, 46m², Đenovići, Herceg Novi
1/10
Verified
New Construction

149,500 €

30 days ago

Sale, one bedroom apartment, 46m², Đenovići, Herceg Novi

Apartment461-bedroom1 bathroom

Na prodaju je ekskluzivni jednosoban stan u izgradnji (46.0 m²) smješten na atraktivnoj lokaciji u Đenovićima, neposredno uz restoran „Deli Radivoje“ i luksuzno naselje Porto Novi. Ova moderna...

Sale, one bedroom apartment, 60m², Igalo, Herceg Novi
1/8
New Construction

300,000 €

31 days ago

Sale, one bedroom apartment, 60m², Igalo, Herceg Novi

Apartment601-bedroom1 bathroom

Na prodaju je stan površine 60 m² u Igalu, opština Herceg Novi, pozicioniran na prvoj liniji do mora. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i ima otvoren pogled na more....

Sale, one bedroom apartment, 45m², Topla, Herceg Novi
1/2
Verified
New Construction

124,000 €

33 days ago

Sale, one bedroom apartment, 45m², Topla, Herceg Novi

Apartment451-bedroom1 bathroom

Prodaje se jednosoban stan 45m², Topla 2, Herceg Novi - Sa Pogledom na More! Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu jednosobnog stana površine 45m², smještenog na trećem spratu u prestižnom...

Sale, one bedroom apartment, 53m², Meljine, Herceg Novi
1/11
New Construction

Request

41 days ago

Sale, one bedroom apartment, 53m², Meljine, Herceg Novi

Apartment531-bedroom1 bathroom

Predstavljamo Vam izuzetan stan od 53 m² u srcu Meljina, Herceg Novi, pozicioniran na fantastičnoj lokaciji prvi red do mora. Ova novogradnja LUX kvaliteta nudi jedinstven životni prostor sa...

I8 GROUP

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 44m², Kumbor, Herceg Novi
1/8
New Construction

140,000 €

43 days ago

Sale, one bedroom apartment, 44m², Kumbor, Herceg Novi

Apartment441-bedroom1 bathroom

A beautifully renovated one-bedroom apartment for sale in the heart of Kumbor, one of the most desirable coastal locations in Herceg Novi municipality. The apartment is ideally positioned close to...

Sale, one bedroom apartment, 34m², Đenovići, Herceg Novi
1/5
New Construction

125,000 €

48 days ago

Sale, one bedroom apartment, 34m², Đenovići, Herceg Novi

Apartment341-bedroom1 bathroom

Na prodaju je moderan i funkcionalan jednosoban stan ukupne površine 52 m², smješten u mirnom dijelu Đenovića, neposredno iznad ekskluzivnog kompleksa Portonovi. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetno...

Sale, two bedroom apartment, 86m², Topla, Herceg Novi
1/15
New Construction

315,000 €

48 days ago

Sale, two bedroom apartment, 86m², Topla, Herceg Novi

Apartment862-bedroom1 bathroom

Prodaje se kompletno opremljen i moderno uređen dvosoban stan površine 86m², smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Topla, Herceg Novi.Stan se nalazi u novoizgrađenom luksuznom kompleksu i odlikuje...

Sale, one bedroom apartment, 53m², Meljine, Herceg Novi
1/10
New Construction

295,000 €

49 days ago

Sale, one bedroom apartment, 53m², Meljine, Herceg Novi

Apartment531-bedroom1 bathroom

Na prodaju luksuzno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji u Meljinama, Herceg Novi, prva linija do mora. Idealna nekretnina za život, odmor ili investiciju! Osnovne informacije: Površina: 53 m²...

Sale, two bedroom apartment, 107m², Igalo, Herceg Novi
1/13
New Construction

460,000 €

54 days ago

Sale, two bedroom apartment, 107m², Igalo, Herceg Novi

Apartment1072-bedroom1 bathroom

Cijena: 460.000 € Površina: 107 m² (4.300 €/m²) Na jednoj od najtraženijih lokacija u Igalu, svega 50 metara od šetališta i mora, nalazi se ovaj prelijep stan u prizemlju sa sopstvenim dvorištem –...

Sale, two bedroom apartment, 86m², Topla, Herceg Novi
1/19
New Construction

315,000 €

57 days ago

Sale, two bedroom apartment, 86m², Topla, Herceg Novi

Apartment862-bedroom2 bathrooms

Presenting an extraordinary opportunity: acquire a substantial 86.0 m² garage in the heart of Herceg Novi's prestigious Topla neighborhood in the building Novi Hills. Far more than a standard parking...

KB

Ksenija Bigovic

Advertiser

Call
Sale, two bedroom apartment, 62m², Igalo, Herceg Novi
1/14
New Construction

480,000 €

59 days ago

Sale, two bedroom apartment, 62m², Igalo, Herceg Novi

Apartment622-bedroom1 bathroom

Prodaja stanova Herceg Novi – Stan u novogradnji, prva linija do mora, Igalo ID-S2266 Kategorija: prodaja Vrsta: stan Opstina: Herceg Novi Naselje: Igalo Povrsina: 107 m2 Spavacih soba: 2 Kupatila: 1...

Sale, two bedroom apartment, 75m², Kumbor, Herceg Novi
1/12
New Construction

289,000 €

59 days ago

Sale, two bedroom apartment, 75m², Kumbor, Herceg Novi

Apartment752-bedroom1 bathroom

Prodaja: Dvosobni stanovi u novom luksuznom kompleksu u Kumboru, samo 800 m od prestižne marine Portonovi Luxury 📍 Kumbor, Herceg Novi Nekoliko stanova je dostupno za prodaju u fazi izgradnje. Ovaj...

Showing 41-60 of 297 results

Tips for Choosing

Define budget and €/m² threshold

Compare neighborhoods by price per m² and median days on the market; focus on areas where budget and square footage realistically align.