Estitor

New Construction – Real Estate for Sale in Ulcinj

Found 93 listings for search New Construction – Real Estate for Sale in Ulcinj

Data updated on 05/18/2026 at 04:57 AM

Sale, three bedroom apartment, 100m², Ulcinjsko Polje, Ulcinj
1/10
PREMIUM
New Construction

200,000 €

PREMIUM
28 days ago

Apartment1003-bedroom3 bathrooms

Prodaje se trosoban stan 100m2, Ulcinj. U ograđenom, uređenom kompleksu punom zelenila i mira, prodaje se prostran trosoban stan. Kompleks nudi izuzetno okruženje za ugodan i siguran život, sa mnogo...

Sale, one bedroom apartment, 47m², Pinješ, Ulcinj
1/13
PREMIUM
New Construction

84,600 €

PREMIUM
4 days ago

Sale, one bedroom apartment, 47m², Pinješ, Ulcinj

Apartment471-bedroom1 bathroom

NA PRODAJU – POSLEDNJI DOSTUPNI STANOVI U Pinješ, Ulcinj Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana u jednom od najtraženijih i najelitnijih naselja u Ulcinju. U ponudi su poslednji stanovi u...

Sale, two bedroom apartment, 76m², Pinješ, Ulcinj
1/10
PREMIUM
New Construction

136,800 €

PREMIUM
13 days ago

Sale, two bedroom apartment, 76m², Pinješ, Ulcinj

Apartment762-bedroom2 bathrooms

Pinješ, Ulcinj | 76m² - Dvosoban | Novogradnja Elegantno dizajniran dvosoban stan u jednoj od najekskluzivnijih lokacija za turistički najam. Pozicioniran na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, stan...

New Construction – Real Estate for Sale in · Ulcinj · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, one bedroom apartment, 47m², Pinješ, Ulcinj
1/10
PREMIUM
New Construction

117,500 €

PREMIUM
14 days ago

Sale, one bedroom apartment, 47m², Pinješ, Ulcinj

Apartment471-bedroom1 bathroom

Pinješ, Ulcinj | 47m² - Jednosoban - Pogled Na More! | Novogradnja ✨ Elegantno dizajniran jednosoban stan u jednoj od najekskluzivnijih lokacija za turistički najam. Pozicioniran na 5. spratu moderne...

Sale, two bedroom apartment, 111m², Centar, Ulcinj
1/20
PREMIUM
New Construction

210,900 €

PREMIUM
19 days ago

Sale, two bedroom apartment, 111m², Centar, Ulcinj

Apartment1112-bedroom2 bathrooms

Ekskluzivan duplex u Ulcinju – Bulevar Teuta Savremeni duplex stan (111 m²) sa 2 spavaće sobe, po cijeni od 1.900 €/m² Novogradnja vrhunskog kvaliteta, lift, potpuno namješten, garažno mjesto...

Sale, one bedroom apartment, 47m², Pinješ, Ulcinj
1/7
PREMIUM
New Construction

117,500 €

PREMIUM
19 days ago

Sale, one bedroom apartment, 47m², Pinješ, Ulcinj

Apartment471-bedroom1 bathroom

NA PRODAJU – POSLEDNJI DOSTUPNI STANOVI U Pinješ, Ulcinj Jednosoban stan – 47m², pogled na more Cijena: 2.500€/m² — 117.500€- V. Sprat Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana u jednom od...

Sale, one bedroom apartment, 51m², Pinješ, Ulcinj
1/11
PREMIUM
New Construction

Request

PREMIUM
40 days ago

Sale, one bedroom apartment, 51m², Pinješ, Ulcinj

Apartment511-bedroom1 bathroom

NA PRODAJU – POSLEDNJI DOSTUPNI STANOVI U Pinješ, Ulcinj Jednosoban stan – 51m², pogled na more Cijena: 2.300€/m² — 117.300€- IV. Sprat Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana u jednom od...

Sale, one bedroom apartment, 61m², Centar, Ulcinj
1/2
PREMIUM
New Construction

98,000 €

PREMIUM
119 days ago

Sale, one bedroom apartment, 61m², Centar, Ulcinj

Apartment611-bedroom1 bathroom

Prodaje se komforan jednosoban stan u izgradnji, smješten na atraktivnoj lokaciji na samom bulevaru u neposrednoj blizini Kipsa. Stan je projektovan tako da pruža maksimalnu funkcionalnost i...

Aleksa

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 48m², Pinješ, Ulcinj
1/9
PREMIUM
New Construction

79,200 €

PREMIUM
140 days ago

Sale, one bedroom apartment, 48m², Pinješ, Ulcinj

Apartment481-bedroom1 bathroom

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji u Ulcinju. Stan je udaljen 3km od Male plaže. Lokacija: Pinješ, Ulcinj Površina: 48m² Udaljenost od mora: 3km Pogled: ne Broj kupatila: 1 Balkon: 1 Sprat:...

Aleksa

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 36m², Velika Plaža, Ulcinj
1/4
New Construction

63,900 €

10 days ago

Sale, one bedroom apartment, 36m², Velika Plaža, Ulcinj

Apartment361-bedroom1 bathroom

Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu modernog stana u izgradnji na prestižnoj lokaciji Velike Plaže u Ulcinju. Ovaj jednosoban stan, površine 36.0 m², idealan je za uživanje na moru,...

Sale, two bedroom apartment, 63m², Velika Plaža, Ulcinj
1/9
New Construction

119,700 €

11 days ago

Sale, two bedroom apartment, 63m², Velika Plaža, Ulcinj

Apartment632-bedroom2 bathrooms

Investirajte u luksuz na Velikoj Plaži, Ulcinj! Predstavljamo Vam izuzetan stan u novogradnji, pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija, idealnoj za odmor i život. Ovaj prostrani stan od 63.0...