Estitor

One-Bedroom Apartments for Sale in Montenegro - Page 39

Found 5,572 listings for search One-Bedroom Apartments for Sale in Montenegro - Page 39

Data updated on 05/11/2026 at 10:45 PM

Sale, one bedroom apartment, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/7

93,000 €

24 days ago

Apartment431-bedroom1 bathroom

Prodaje se jednosoban stan površine 43m² na Starom Aerodromu. Stan se nalazi na 6. spratu (potkrovlje) u zgradi sa liftom. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Spavaća soba Kupatilo...

Luxury

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 38m², Zabjelo, Podgorica
1/11

100,000 €

24 days ago

Sale, one bedroom apartment, 38m², Zabjelo, Podgorica

Apartment381-bedroom1 bathroom

Prodajemo jednosoban stan 38 m2, na Zabjelu iz Nivela, na 2 km od centra Podgorice. Zgrada je veoma lijepa, kvalitetna, moderna i bice useljiva do kraja Maja 2026 godine. Stan se nalazi na visokom...

marko

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 47m², Ljubović, Podgorica
1/5

103,400 €

24 days ago

Sale, one bedroom apartment, 47m², Ljubović, Podgorica

Apartment471-bedroom1 bathroom

Jednosoban stan, povrsine 47 m2, pozicioniran na trecem spratu buduceg novog stambeno-poslovnog kompleksa OLIVE GARDEN na Zabjelu, u podnozju brda Ljubovic. Na jednoj od najpozeljnijih lokacija u...

One-Bedroom Apartments for Sale in Montenegro - Page · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, one bedroom apartment, 54m², Zabjelo, Podgorica
1/4
Verified

128,700 €

24 days ago

Sale, one bedroom apartment, 54m², Zabjelo, Podgorica

Apartment541-bedroom1 bathroom

A one-bedroom apartment under construction, 53.63 m², is for sale in Podgorica, in the Zabjelo area, on the future Vojislavljevića Boulevard. It consists of a living room with a kitchen and dining...

Sale, one bedroom apartment, 47m², Donja Gorica, Podgorica
1/11

145,000 €

24 days ago

Sale, one bedroom apartment, 47m², Donja Gorica, Podgorica

Apartment471-bedroom1 bathroom

Prodaje se nenamješten jednosoban stan površine 47m2, Donja Gorica, na svega nekoliko minuta udaljenosti od TC „Big Fashion“. Stan je poziciniran na prvom spratu stambene zgrade nove gradnje,...

Sale, one bedroom apartment, 46m², Donja Gorica, Podgorica
1/20

134,000 €

24 days ago

Sale, one bedroom apartment, 46m², Donja Gorica, Podgorica

Apartment461-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan površine 46m2 u Donjoj Gorici. Nalazi se na II spratu luksuzne zgrade Rezident, iza salona namještaja Grand. Sjeveroistočne je orjentacije. Riječ je o veoma komfornom...

Sale, one bedroom apartment, 48m², Ljubović, Podgorica
1/5

105,600 €

24 days ago

Sale, one bedroom apartment, 48m², Ljubović, Podgorica

Apartment481-bedroom1 bathroom

Jednosoban stan, povrsine 48 m2, pozicioniran na trecem spratu buduceg novog stambeno-poslovnog kompleksa OLIVE GARDEN na Zabjelu, u podnožju brda Ljubović. Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u...

Sale, one bedroom apartment, 60m², Igalo, Herceg Novi
1/9

300,000 €