130,000 €
Sale, one bedroom apartment, 46m², Ilino, Bar
FOR SALE — One-bedroom apartment of 46 m² with sea view — Ilino, Bar • 500 m from the sea • New build • Total living area: 46 m² • 5th floor • 2 elevators • City and sea view •...
Found 348 listings for search New Construction – Apartments for Sale in Bar - Page 2
Data updated on 05/17/2026 at 05:58 PM
130,000 €
174,000 €
Na prodaju jednosoban stan – K Residence (kod pijace), Bar Površina: 54 m² 1. sprat Komforan jednosoban stan Pogled prema moru Kompleks nudi: SPA centar Teretanu Moderan i kvalitetan objekat Odlična...
217,500 €
PRODAJA / SALE Prodaje se moderan dvosoban stan od 87m2 u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u Baru, preko puta novog tržnog centra. Stan je odlično pozicioniran, obiluje prirodnim svjetlom. Udaljen...
179,000 €
Prodaje se dvosoban stan u Baru, svega 250m od mora: Kvalitetna zgrada sa liftom 2012.godine izgradnje. Stan potpuno namješten. 9 sprat (nije poslednji), lift. Panoramski pogled na grad i more....
147,000 €
PRODAJA / SALE Prodaje se opremljen jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u naselju Ilino grad Bar. Nalazi se na 850m od mora. Stan ima 49m2. Na raspolaganju je i kupovina garažnog...
95,000 €
PRODAJA / SALE Prodaje se moderno opremljena garsonjera sa pogledom na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Sutomoru uz magistralni put u blizini autobuske stanice. Garsonjera ima 30 m2. Nalazi se...
2,200 €
SALE Two-bedroom apartments under construction – Center Bar MODERN RESIDENTIAL-BUSINESS COMPLEX IN THE HEART OF BARE A modern residential-business complex of high standard is being built in the very...
2,200 €
SALE One-bedroom apartments under construction – Center Bar MODERN RESIDENTIAL-BUSINESS COMPLEX IN THE HEART OF BARE A modern residential-business complex of high standard is being built in the very...
137,250 €
SALE Two-bedroom apartments under construction – Šušanj, Bar 500m from the sea | Sea view | Modern building with elevator Architecture is important. Comfort is important. Nature is important. People...
189,828 €
Ekskluzivni stambeni kompleks u Baru – samo nekoliko minuta od mora! U prestižnom dijelu Bara grade se dvije moderne zgrade s panoramskim pogledom na more i planine. Kompleks nudi stanove pogodne za...
116,600 €
SALE One-bedroom apartments under construction – Šušanj, Bar 500m from the sea | Sea view | Modern building with elevator Architecture is important. Comfort is important. Nature is important. People...
130,000 €
PRODAJA / SALE Prodaje se moderan jednosoban stan od 52m2 u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u Baru, preko puta novog tržnog centra. Stan je odlično pozicioniran, obiluje prirodnim svjetlom. Udaljen...
169,000 €
JEDNOSOBAN LUKS STAN – ATRAKTIVNA LOKACIJA, NOVOGRADNJA Na prodaju moderan jednosoban stan površine 52 m² u kvalitetnoj i savremenoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan je useljiv i...
125,000 €
Prodaja jednosobnog namjestenog stana povrsine 50m2, Ilino (Bh Bau). Drugi sprat. Lift. Juzno orijentisan. Cijena iznosi 125.000e.
155,000 €
Prodaja jednosobnog namjestenog stana povrsine 59m2, Bar (Susanj, zgrada Una). 📍udaljenost od mora 200m Prvi sprat. Lift. Dvije klime. Struktura: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaca...
280,000 €
Predstavljamo izuzetan dvosoban stan od 77.0 m² na prodaju u prestižnom kompleksu Soho City, Bar. Smješten u srcu novogradnje, ovaj moderni apartman nudi savršen spoj luksuza i udobnosti. Stan se...
DN K
Advertiser
280,000 €
Predstavljamo izuzetan stan od 78 m² u prestižnom kompleksu Soho City u Baru. Ova novogradnja nudi dve spavaće sobe i elegantno dizajniran prostran dnevni boravak koji se spaja sa modernom kuhinjom i...
DN K
Advertiser
230,000 €
NA PRODAJU – DVOSOBAN STAN U PREMIUM ZGRADI U ponudi je izuzetan dvosoban stan u jednoj od najtraženijih i najkvalitetnijih zgrada u gradu – idealan spoj luksuza, komfora i vrhunske lokacije. Stan...
255,000 €
Predstavljamo Vam izuzetan luksuzan stan za prodaju u Baru, smješten na prestižnoj lokaciji, na prvom redu do mora. Ova novogradnja od 85m² nudi savršen spoj elegancije i udobnosti, idealan za...
Mitar Jovović
Advertiser
246,000 €
PRODAJA – DVOSOBAN STAN 82 m² | CENTAR GRADA ✨ Na prodaju luksuzan dvosoban stan površine 82 m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta gradnje, smještenom u samom centru grada. Kompleks...
Based on analysis of 1136 active listings, the average price for an apartment in the city of Bar is 2,705 €/m².
Analyzing data from the last 3 years, property prices in the city of Bar show steady growth of 11.3% annually.
Sales velocity: A listing of an apartment stays on the market for 45-60 days before it is removed.
The average monthly rent is 489 €. The estimated average annual gross return on investment (ROI) is 3.6%, excluding property value appreciation.
Compare neighborhoods by price per m² and median days on the market; focus on areas where budget and square footage realistically align.
Property deed, usage permit, floor plan, energy certificate; in older buildings, check installations, joinery, and insulation.
New builds often offer garages and elevators, while old constructions offer larger floor areas; adjust the price for maintenance costs and potential renovations.
Proximity to schools/kindergartens, public transport, parks, and workplace - this affects quality of life and future liquidity.
If the median days on the market is low and the number of new listings is increasing, expect faster sales and be prepared to make quicker decisions.
Tax, notary fees, agency commission (if applicable), potential renovations, and parking space.
Prodaja Stan in Bar — find apartments for sale in Bar near King Nikola's Palace, Pošta, and major banks. Browse listings with an average price of 2699 €/m² and use quick filters to compare properties close to Dom Zdravlja, Primary School Anto Đedović, and popular amenities like Cosmetics Market and the Adriatic Bank branch.
Data updated: May 17, 2026 Values are regularly refreshed and may vary depending on location, property condition, and current demand. All information is based on active listings and market analyses.