Estitor

Apartments for Sale in Bar - Page 13

Found 1,091 listings for search Apartments for Sale in Bar - Page 13

Data updated on 05/11/2026 at 06:28 AM

Sale, two bedroom apartment, 72m², Šušanj, Bar
1/8
New Construction

194,400 €

26 days ago

Sale, two bedroom apartment, 72m², Šušanj, Bar

Apartment722-bedroom1 bathroom

Na prodaju dvosoban stan površine 72m², smešten na trećem spratu stambene zgrade. Stan je orijentisan prema magistrali, sa pogledom ka moru, što pruža prijatan ambijent i obilje prirodne svetlosti...

Sale, one bedroom apartment, 46m², Šušanj, Bar
1/5
New Construction

124,200 €

26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 46m², Šušanj, Bar

Apartment461-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan površine 46.2m², smešten na trećem spratu stambene zgrade. Stan je orijentisan prema magistrali, sa otvorenim pogledom ka moru, što mu daje dodatnu vrednost i prijatan...

Sale, one bedroom apartment, 60m², Sutomore, Bar
1/19

120,000 €

26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 60m², Sutomore, Bar

Apartment601-bedroom1 bathroom

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 60m², smešten na drugom spratu stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, čineći ovaj stan odličnim izborom...

Apartments for Sale in Bar - Page · Bar · 61m² · 2.705 €/m²
Property price165.000
40.000500.000
Down payment 20%: 33.000
Loan: 132.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
734 €/mj.
for a loan of 132.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, two bedroom apartment, 58m², Bjeliši, Bar
1/19
New Construction

162,400 €

26 days ago

Sale, two bedroom apartment, 58m², Bjeliši, Bar

Apartment582-bedroom1 bathroom

Na prodaju dvosoban stan površine 58 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji preko puta Lakovića. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima kao što su...

Sale, one bedroom apartment, 41m², Šušanj, Bar
1/8

115,000 €

26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 41m², Šušanj, Bar

Apartment411-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan u naselju Šušanj, na odličnoj lokaciji u blizini kružnog toka. Stan se nalazi u zgradi na 8. spratu i predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju za...

Sale, one bedroom apartment, 54m², Bjeliši, Bar
1/6
New Construction

174,000 €

26 days ago

Sale, one bedroom apartment, 54m², Bjeliši, Bar

Apartment541-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan površine 54 m² u luksuznom stambenom kompleksu K Rezidens, smještenom na odličnoj lokaciji kod pijace.Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je prema moru, što pruža...

Sale, studio apartment, 26m², Ilino, Bar
1/3

65,025 €

26 days ago

Sale, studio apartment, 26m², Ilino, Bar

Apartment26Studio1 bathroom

Garsonjera na prodaju u Baru, povrsine 25,50 m2. Stan se nalazi u novogradnji u odlicnoj fazi izgradnje. Zavrseni su grubi radovi, a objekat je trenutno u fazi ugradnje bravarije. Planirano useljenje...

Sale, three bedroom apartment, 112m², Centar, Bar
1/10
New Construction

Request

27 days ago

Sale, three bedroom apartment, 112m², Centar, Bar