Estitor

Apartments for Sale in Herceg Novi - Page 62

Found 1,364 listings for search Apartments for Sale in Herceg Novi - Page 62

Data updated on 05/11/2026 at 05:54 PM

Sale, one bedroom apartment, 67m², Igalo, Herceg Novi
1/18

210,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 67m², Igalo, Herceg Novi

Apartment671-bedroom1 bathroom

Jednosoban stan u luksuznom naselju Lucici Sutorina Herceg Novi. Stan opremljen sa pogledom na more juzno orjentisan ukupne povrsine 67 m2. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, spavaca soba,...

Sale, three bedroom apartment, 81m², Igalo, Herceg Novi
1/10

110,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 81m², Igalo, Herceg Novi

Apartment813-bedroom1 bathroom

Trosoban stan sa pogledom na more Igalo. Stan udaljen od mora, setalista 5 Danica, 700 metara, lokacija Igalo naselje Gomila. Povrsina stana 81 m2, raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, tri...

Sale, one bedroom apartment, 70m², Centar, Herceg Novi
1/8

190,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 70m², Centar, Herceg Novi

Apartment701-bedroom1 bathroom

Jednoiposoban stan za adaptaciju Njegoseva ulica Herceg Novi. Povrsina stana (sa terasama) 70 m2, uknjizen na 56 m2. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba, spavaca soba, kuhinja...

Apartments for Sale in Herceg Novi - Page · Herceg Novi · 67m² · 2.874 €/m²
Property price193.000
40.000500.000
Down payment 20%: 38.600
Loan: 154.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
858 €/mj.
for a loan of 154.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, one bedroom apartment, 53m², Kumbor, Herceg Novi
1/13

Request

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 53m², Kumbor, Herceg Novi

Apartment531-bedroom1 bathroom

Kumbor jednosoban opremljen stan u blizini mora. Novogradnja, stan 53 m2 opremljen + 12 m2 garazno parking mjesto. Raspored prostorija: ulaznik hodnik, kupatilo, spavaca soba, dvije terase, dnevna...

Sale, one bedroom apartment, 46m², Baošići, Herceg Novi
1/5

151,800 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 46m², Baošići, Herceg Novi

Apartment461-bedroom1 bathroom

Novoizgradjeni stanovi Baosici Herceg Novi. Stambeno poslovni kompleks sa bazenom, podzemnim garazama. Udaljenost od mora, plaze 150 metara. Stanovi juzno orjenitsani, osuncani. Dostupno: Jednosoban...

Sale, one bedroom apartment, 58m², Topla, Herceg Novi
1/8

160,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 58m², Topla, Herceg Novi

Apartment581-bedroom1 bathroom

Jednoiposoban stan Herceg Novi, Topla 2. Povrsina stana 58 m2, prizemlje. Mogucnost prepravke stana u dvosoban. Cijena: 160.000 eura

Sale, one bedroom apartment, 48m², Đenovići, Herceg Novi
1/13

203,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 48m², Đenovići, Herceg Novi

Apartment481-bedroom1 bathroom

Nov opremljen stan sa pogledom na more Djenovic. Povrsina stana 48 m2, juzno orjentisan, osuncan. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, spavaca soba, dnevna soba sa kuhinjom, terasa. Parking...

Sale, one bedroom apartment, 52m², Igalo, Herceg Novi
1/8

127,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 52m², Igalo, Herceg Novi

Apartment521-bedroom1 bathroom

Jednosoban stan pogled na more Igalo Gomila. Stan u odlicnom stanju, opremljen sa centralnim grijanjem ukupne povrsine 52 m2. Raspored prostorija: dnevna soba sa kuhinjom, terasa, spavaca soba,...

Sale, two bedroom apartment, 72m², Topla, Herceg Novi
1/12

250,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 72m², Topla, Herceg Novi

Apartment722-bedroom1 bathroom

Dvosoban stan sa svojim dvoristem u blizini mora Topla 1. Stan u kuci, prizemlje povrsine 72 m2 + dvoriste oko 200 m2. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, dvije spavace sobe, dnevna soba,...

Sale, two bedroom apartment, 74m², Đenovići, Herceg Novi
1/10

250,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 74m², Đenovići, Herceg Novi