Estitor

Apartments for Sale in Kotor - Page 5

Found 913 listings for search Apartments for Sale in Kotor - Page 5

Data updated on 05/11/2026 at 08:05 PM

Sale, studio apartment, 27m², Kavač, Kotor
1/6
PREMIUM

100,000 €

PREMIUM
11 days ago

Sale, studio apartment, 27m², Kavač, Kotor

Apartment27Studio0 bathrooms

Ovaj moderni studio apartman prodaje se u prestižnom kompleksu Royal Blue Resort & Residence - idealnoj opciji za investiciju i lični odmor na moru. Nekretnina se nalazi u prizemlju (podrum) nove...

Sale, one bedroom apartment, 63m², Orahovac, Kotor
1/42
PREMIUM

239,000 €

PREMIUM
11 days ago

Sale, one bedroom apartment, 63m², Orahovac, Kotor

Apartment631-bedroom0 bathrooms

Nudimo na prodaju svijetao i prostran stan u jednom od najslikovitijih i najprestižnijih kompleksa u Boki Kotorskoj. Ovo je idealna lokacija za one koji traže ravnotežu između netaknute prirode i...

Sale, two bedroom apartment, 48m², Sveta Vrača, Kotor
1/9
PREMIUM

200,000 €

PREMIUM
62 days ago

Sale, two bedroom apartment, 48m², Sveta Vrača, Kotor

Apartment482-bedroom1 bathroom

Dvosoban stan – Dobrota, Sveta Vraca Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnom dijelu Dobrote, u naselju Sveta Vraca. Lokacija je veoma pogodna za svakodnevni život, svega nekoliko minuta vožnje...

Apartments for Sale in Kotor - Page · Kotor · 68m² · 3.483 €/m²
Property price237.000
40.000500.000
Down payment 20%: 47.400
Loan: 189.600
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
1.054 €/mj.
for a loan of 189.600 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, two bedroom apartment, 102m², Stoliv, Kotor
1/13
PREMIUM

310,000 €

PREMIUM
62 days ago

Sale, two bedroom apartment, 102m², Stoliv, Kotor

Apartment1022-bedroom1 bathroom

Ovaj elegantan stan nalazi se u mirnom primorskom naselju Stoliv i uživa izuzetnu lokaciju svega nekoliko koraka od mora, sa prelijepim otvorenim pogledom na Bokokotorski zaliv i impresivne planine u...

Sale, one bedroom apartment, 69m², Muo, Kotor
1/14
PREMIUM

170,000 €

PREMIUM
101 days ago

Sale, one bedroom apartment, 69m², Muo, Kotor

Apartment691-bedroom0 bathrooms

Predstavljamo jedinstvenu ponudu za prodaju: dva stana na jednoj parceli, smještena u slikovitom naselju Muo, Kotor. Nekretnina je udaljena samo 50 metara od mora, a historijski Stari grad Kotora...

Sale, two bedroom apartment, 44m², Ljuta, Kotor
1/26
PREMIUM

155,000 €

PREMIUM
142 days ago

Sale, two bedroom apartment, 44m², Ljuta, Kotor

Apartment442-bedroom

Ugodan i atmosferičan dvoetažni apartman u naselju Ljuta —, jednom od najautentičnijih mjesta u Boki Kotorskoj. Samo 20 metara od mora, praktično na samoj obali: izađite iz zgrade — i odmah ste na...

Sale, three bedroom apartment, 114m², Dobrota, Kotor
1/41
PREMIUM

450,000 €

PREMIUM
143 days ago

Sale, three bedroom apartment, 114m², Dobrota, Kotor

Apartment1143-bedroom

Vaš apartman na obali mora u Dobroti, sa 3 spavaće sobe, samo 50 metara od obale. Ovaj apartman spaja prostor, mir i visok kvalitet života. Može se pohvaliti modernom, elegantnom renovacijom, tri...

Sale, one bedroom apartment, 50m², Muo, Kotor
1/40
PREMIUM

210,000 €

PREMIUM
170 days ago

Sale, one bedroom apartment, 50m², Muo, Kotor

Apartment501-bedroom0 bathrooms

Nudimo na prodaju novi stan sa dizajnerskim renoviranjem u slikovitom naselju Muo, Kotor, samo 150 metara od mora i 25 minuta hoda od Starog grada. Površina stana 50 m2. m sa visokim plafonima (preko...

Sale, two bedroom apartment, 83m², Prčanj, Kotor