Estitor

Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana 771

Pronađeno je 25,083 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana 771

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 15:16

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Donja Lastva, Tivat
1/10

180,516 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan55Jednosoban

IDD 3265 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja, dvosoban stan, 90m², Donja Lastva, Tivat
1/10

266,447 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 90m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan90Dvosoban

IDD 3269 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Donja Lastva, Tivat
1/10

258,053 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan76Dvosoban

IDD 3273 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat
1/10

207,997 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan66Jednosoban

IDD 3274 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat
1/10

164,230 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan87Jednosoban

IDD 3272 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Lastva, Tivat
1/10

161,657 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan46Jednosoban

IDD 3268 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Donja Lastva, Tivat
1/10

136,334 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan42Jednosoban

IDD 3267 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Donja Lastva, Tivat
1/10

141,022 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan42Jednosoban

IDD 3266 We present an apartment located in a high-quality residential building under construction, situated in a peaceful area of Tivat – Donja Lastva. The location is ideal for both everyday living...