85,000 €
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora - image 17
85,000 € (607 €/m²)
140 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 140m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

IDD2393 This beautiful three-story house is located just 300 meters from the beach, making it an ideal destination for enjoying the seaside. With a total area of 140 square meters and situated on a 2.5-acre plot, this house provides ample space for a comfortable and luxurious stay.
For more information, contact us at: https://www.searealty.me/en/contact
---
RU:
Этот красивый трехэтажный дом расположен всего в 300 метрах от пляжа, что делает его идеальным местом для отдыха у моря. С общей площадью 140 квадратных метров и расположенный на участке в 2,5 акра, этот дом обеспечивает достаточно места для комфортного и роскошного пребывания.
Для получения дополнительной информации свяжитесь с нами по адресу: https://www.searealty.me/ru/sviazatsya
---
TR:
Bu güzel üç katlı ev, sahile sadece 300 metre mesafede olup, denizin keyfini çıkarmak için ideal bir destinasyon sunar. Toplam 140 metrekarelik bir alana ve 2.5 dönümlük bir arazi üzerine yerleştirilmiş olan bu ev, konforlu ve lüks bir konaklama için yeterli alan sağlar.
Daha fazla bilgi için bize şu adresten ulaşabilirsiniz: https://www.searealty.me/tr/iletişim

Detalji o nekretnini

ID oglasa
410189
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

140m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 607.14 €

Učešće 17,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
412 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
68,000 €
Učešće
17,000 €
Ukupna kamata
30,896 €
Ukupno plaćanje
98,896 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 66.38% niža od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1805.72 €/m²

Ova nekretnina je 18.35% manja od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 171 m²

Kvadratura

140m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Centar