140,000 €
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora - image 9
140,000 € (909 €/m²)
154 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 154m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvospratna kuća ne potpuno završena, ali nova od 154 m2 koja se nalazi na 265 m2. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji sa lijepim pogledom prema moru. 
Sastoji se od 2 dvosobna stana. U prizemlju je potpuno završen useljiv stan, a na I-vom spratu su završeni grubi radovi.
Objekat nije legalizovan, ali ima mogućnosti da se legalizuje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
435123
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

154m²

Sobe

4

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 909.09 €

Učešće 28,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
679 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,000 €
Učešće
28,000 €
Ukupna kamata
50,888 €
Ukupno plaćanje
162,888 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 40.94% niža od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1539.32 €/m²

Ova nekretnina je 13.55% manja od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 178 m²

Kvadratura

154m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar