Estitor

Prodaja Kuća Bjeliši, Bar

Pronađeno je 21 oglasa za upit Prodaja Kuća Bjeliši, Bar

Podaci su ažurirani 11.05.2026. u 14:40

Prodaja, kuća, 350m², Bjeliši, Bar
1/20

900,000 €

prije 25 dana

Prodaja, kuća, 350m², Bjeliši, Bar

Kuća3506 kupatila

U ponudi je izuzetna porodična vila smještena u mirnom dijelu naselja Bjeliši, koja pruža visok nivo komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodični...

Prodaja, kuća, 500m², Bjeliši, Bar
1/33
Verifikovano

800,000 €

prije 25 dana

Prodaja, kuća, 500m², Bjeliši, Bar

Kuća500Petosobna ili veċa0 kupatila

Prodaje se kompletno namještena dvospratna kuća, površine 500m2, u Bjelišima – Bar. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. U prizemlju su poslovni prostor od 150m2 i dvije garaže. Svaki sprat ima...

Prodaja, kuća, 87m², Bjeliši, Bar
1/16

210,000 €

prije 27 dana

Prodaja, kuća, 87m², Bjeliši, Bar

Kuća87Dvosobna1 kupatilo

Prodaje se kuća od 87 m² sa zemljištem za renoviranje (Bar, Bjeliši). Ova kuća od 87 m² se prodaje u mirnom i traženom delu Bjeliša u Baru. Ova nekretnina je idealna kako za udoban život na obali...

Prodaja Kuća Bjeliši, · Bar · 248m² · 2.111 €/m²
Cijena nekretnine524.000
40.000500.000
Učešće 20%: 104.800
Kredit: 419.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
2.330 €/mj.
za kredit od 419.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka
Prodaja, kuća, 200m², Bjeliši, Bar
1/12

205,000 €

prije 32 dana

Prodaja, kuća, 200m², Bjeliši, Bar

Kuća2002 kupatila

House, Belishi 1st floor: 2 bedrooms + living room + kitchen + bathroom (completed, renovated), 99 m2, 10 years 2nd floor: 3 bedrooms + living room + kitchen + bathroom (each room with a terrace),...

Prodaja, kuća, 138m², Bjeliši, Bar
1/12

149,000 €

prije 32 dana

Prodaja, kuća, 138m², Bjeliši, Bar

Kuća138Trosobna2 kupatila

Family house consisting of 2 apartments with separate entrances (117 m2) in a Bar (Belishi), a yard of 133 m2, 1 apartment - kitchen, living room, 2 bedrooms, bathroom, 2 apartment - living room with...

Prodaja, kuća, 200m², Bjeliši, Bar
1/12

240,000 €

prije 32 dana

Prodaja, kuća, 200m², Bjeliši, Bar

Kuća200Trosobna2 kupatila

The house is 200 m2, 2 km from the town of Bar. Two floors with separate entrances. Fresh renovation , new furniture and plumbing. Two large terraces. The plot of 500 meters is a quiet place, there...

Prodaja, kuća, 350m², Bjeliši, Bar
1/12

360,000 €

prije 32 dana

Prodaja, kuća, 350m², Bjeliši, Bar

Kuća3503 kupatila

Spacious house of 350m2 on a plot of 646m2 in the area of Burtaiši. House: ground floor + 2 floors. On the ground floor: an apartment with 3 bedrooms. The first and second floors are connected by an...

Prodaja, kuća, 180m², Bjeliši, Bar
1/12

380,000 €

prije 32 dana

Prodaja, kuća, 180m², Bjeliši, Bar

Kuća1804 kupatila

The house consists of two three-bedroom apartments with two bathrooms in each, a separate kitchen and dining room, as well as a basement, attic and garage. It is located on a plot of 485 m2. It is...

Prodaja, kuća, 385m², Bjeliši, Bar
1/25

900,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 385m², Bjeliši, Bar