385,000 €
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora - image 10
385,000 € (2,251 €/m²)
171 m²

Prodaja, kuća, 171m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Будванская Ривьера, Кримовица, продажа дома. 

Дом с фантастическим видом на море площадью 171 м2 + гараж 24м2 + участок 400 м2. 3 спальни и кухня-гостиная. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
255947
Objavljeno
14.06.2024
Ažuriran
03.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

171m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Agencija

Omega123

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2251.46 €

Učešće 77,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,866 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
308,000 €
Učešće
77,000 €
Ukupna kamata
139,941 €
Ukupno plaćanje
447,941 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 27.84% niža od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3120.12 €/m²

Ova nekretnina je 44.16% manja od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 306 m²

3,120 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
705
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Omega123

Registarski broj

-

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

171m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EE

Omega123

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva