420,000 €
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora - image 25
420,000 € (10,000 €/m²)
42 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 42m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine, Crna Gora, Budva-Prodaja KuceProdaje se kuća u Budvi, područje Dubovica. Stambena površina kuće je 42 m², dok površina parcele iznosi 153 m². U dvorištu je započeta izgradnja temelja DUPO-M na bazi 60 m², za stambeno-poslovni objekat na dva nivoa ukupne površine 116 m².Na temelju je postavljena drvena nadstrešnica visine 3 m sa krovnom izolacijom. Uz mala ulaganja, moguće je zatvoriti i napraviti privremeni objekat površine 60 m². Odlična investicija!CrnaGora #NekretnineBudva #Investicija #KućaNaProdaju #Dubovica #Budva

Detalji o nekretnini

ID oglasa
264200
Objavljeno
14.07.2024
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

42m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 10000.00 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih kuća - Crna Gora

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 238.9% viša od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 2950.69 €/m²

Ova nekretnina je 80.65% manja od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 217 m²

3,120 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
679

Kvadratura

42m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Sveti Stefan

Prodaja, petosoban stan, 200m², Sveti Stefan, Budva

1,150.000 €

Sveti Stefan

5+ soba 3 kupatila 200
Prodaja, petosoban stan, 200m², Sveti Stefan, Budva
Premium Kuća in Reževići