347,000 €
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora - image 7
347,000 € (1,668 €/m²)
208 m²

Prodaja, kuća, 208m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo vrhunsku nekretninu u predivnom području Blizikuća. Ova nekretnina se sastoji od prostrane kuće od 315m² smještene na prostranom placu od 315m². Kuća nudi zadivljujući pogled na more, pružajući mirno i slikovito okruženje za život. Sva dokumentacija je u savršenom redu, što osigurava glatku i bezbrižnu transakciju. Ova izuzetna nekretnina kombinuje prostran životni prostor sa velikim placem, što je čini idealnim izborom za one koji traže miran život na obali. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog komada nekretnine u Blizikućama. Kontaktirajte nas danas da saznate više o ovoj jedinstvenoj ponudi i napravite prvi korak ka ostvarenju vašeg sna.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
301665
Objavljeno
24.10.2024
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

208m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1668.27 €

Učešće 69,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,682 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
277,600 €
Učešće
69,400 €
Ukupna kamata
126,128 €
Ukupno plaćanje
403,728 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 45.63% niža od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3068.15 €/m²

Ova nekretnina je 33.05% manja od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 311 m²

Kvadratura

208m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići