475,000 €
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 25
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 26
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 27
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 28
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 29
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 30
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 31
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 32
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 33
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 34
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 35
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 36
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 37
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 38
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 39
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 40
  • Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora - image 41
475,000 € (2,375 €/m²)
200 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 200m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo Vam jedinstvenu modernu vilu sa dizajnerskom fasadom i panoramskim prozorima, izgrađenu 2016. godine. Ova elegantna kuća se nalazi u mirnom selu Krimovica, na samo 15 minuta od živopisne Budve, što je čini idealnim mjestom za život i opuštanje.

Raspored kuce:

— 1. kat: prostrana kuhinja u kombinaciji sa dnevnim boravkom, uredom, kupaonicom i ostavom.
— 2. kat: tri udobne spavaće sobe, svaka sa svojim kupatilom i terasom, što osigurava udobnost i privatnost.
— 3. sprat: upotrebljiv krov, idealan za stvaranje prostora za rekreaciju na otvorenom.

Kotao na pelet, radijatori i grijani podovi pružaju udobnost u bilo koje doba godine. Inventar klima uređaja za održavanje ugodne temperature. Video nadzor i žični internet za vaš mir. Sistem za reciklažu kišnice: sistem za uštedu energije za optimalno korišćenje resursa. Minimalna njega sa autohtonim biljkama i sistemom navodnjavanja kap po kap, što čini lokaciju lepim i njegovanim.

Vila ima prostor za roštilj sa roštiljem i tandirom, pomoćnu zgradu i parking za više automobila, što stvara idealne uslove za porodični odmor i sastanke sa prijateljima.

Samo 5-7 minuta udaljene su plaže Jaz, Ploče i Trsteno, gdje možete uživati u suncu i moru. U blizini se nalazi eko farma sa restoranom i šetnicama, što ovom mjestu daje poseban šarm. Lokacija ima asfaltni prilaz i osvijetljenu ulicu, što ga čini pristupačnim i sigurnim.

Ova vila u Krimovićima nije samo kuća, to je vaše lično utočište, u kojem je moderan dizajn kombinovan sa udobnošću i blizinom prirodi. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ove divne kuće na Budvanskoj rivijeri!