3,800.000 €
  • Prodaja, kuća, 162m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 162m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 162m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 162m², Kotor, Crna Gora - image 4
3,800.000 € (23,457 €/m²)
162 m²

Prodaja, kuća, 162m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

A unique stone house with extensive surrounding land, situated in the desirable waterfront area of Kostanjica in the Kotor Municipality. The stone house is located 1st line to the sea. The property features a 162 m² stone structure currently in ruin, providing an excellent opportunity for restoration or new development. Spanning a total of 12,443 m², the plot includes 1,188 m² of urbanized land suitable for construction, while the remaining 11,255 m² is agricultural land, perfect for creating a Mediterranean garden or orchard.This property offers the potential to build a new structure up to approximately 900 m² on the urbanized section.Price: 3,800,000 EURTo schedule a viewing, please contact us directly:+382 68 029 991+382 68 014 729Or email us at objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389774
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

162m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 23456.79 €

Učešće 760,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
18,422 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
3,040.000 €
Učešće
760,000 €
Ukupna kamata
1,381.232 €
Ukupno plaćanje
4,421.232 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene kuća - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 575.68% viša od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3471.60 €/m²

Ova nekretnina je 27.82% manja od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 224 m²

Kvadratura

162m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor