750,000 €
  • Prodaja, kuća, 307m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 307m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 307m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 307m², Kotor, Crna Gora - image 4
750,000 € (2,443 €/m²)
307 m²

Prodaja, kuća, 307m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

House of 307m2 that sits on a plot of 2562m2 in Radanovici close to Zecanka and the main road.The house can either be reconstructed or a new one can be built on the plot.The house with a surface area of 120m2 consists of three floors:The ground floor is a business space plus two separate rooms = 96m2The first floor is a 6m long corridor from which there are three rooms and a bathroom. In the extension is the living room, dining room and the kitchen. The living room and dining room have separate balconies = 96m2High attic also 6m corridor with apartment of 60m2 and two separate apartments with kitchen and a bathroom = 115m2Especially next to the house there are also 3 separate garages with a 70m2 terracePermissions in the Urban Technical Conditions say you can build 1 building. The Gross Build Area (GBA) on the urbanized plot can be 2469m2 and the foundation of the building can be 1234.5m2.You are able to build 3 levels, P+2 (Ground floor + 2 Floors).The price of this house is 750,000€For more information regarding this house and to set up a viewing, please give us a call at:+382 68 014 729+382 67 644 328Or email us at: objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389986
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

307m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2443.00 €

Učešće 150,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,636 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
600,000 €
Učešće
150,000 €
Ukupna kamata
272,612 €
Ukupno plaćanje
872,612 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene kuća - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 29.11% niža od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3446.20 €/m²

Ova nekretnina je 36.6% veća od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 225 m²

3,446 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
332

Kvadratura

307m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor