470,000 €
  • Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor - image 3
470,000 € (2,938 €/m²)
160 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor

Krimovica, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Luksuzna legalizovana kuća u Krimovici

Rijetka prilika da postanete vlasnik potpuno legalizovane luksuzne kuće u mirnom stambenom naselju u Krimovici.

Ova prelijepa moderna kuća nudi 160 m² stambenog prostora na placu od 400 m², savršeno osmišljena za komfor, privatnost i luksuzan način života. Smještena u tihom, ali veoma traženom području, pruža idealan balans između mira i blizine Budve i mora.

✨ Glavne karakteristike nekretnine:

• Potpuno legalizovana kuća – sigurna kupovina, spremna za useljenje

• 160 m² stambenog prostora na placu od 400 m²

• 3 prostrane spavaće sobe

• 2 moderna kupatila

• Privatni bazen

• Potpuno moderno namještena sa visokokvalitetnim završnim materijalima

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540040
Objavljeno
31.03.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

160m²

Sobe

3

Kupatila

2

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Površina placa

400

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2937.50 €

Učešće 94,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,278 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
376,000 €
Učešće
94,000 €
Ukupna kamata
170,837 €
Ukupno plaćanje
546,837 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene trosobnih kuća - Krimovica

Krimovica
Kotor

Cijena ove nekretnine je 12.32% viša od prosječne cijene na lokaciji Krimovica

Prosječna cijena: 2615.39 €/m²

Ova nekretnina je 38.57% manja od prosječne veličine na lokaciji Krimovica

Prosječna veličina: 260 m²

2,675 €
Prosječna godišnja cijena
+27%
Trend cijena (godišnje)
45

Kvadratura

160m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

A+ RealEstate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krimovica

Prodaja, kuća, 1150m², Krimovica, Kotor

2,500.000 €

Krimovica

7 soba 0 1150
Prodaja, kuća, 1150m², Krimovica, Kotor
Premium Kuća in Krimovica

Prodaja, kuća, 160m², Krimovica, Kotor