124,000 €
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 1
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 2
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 3
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 4
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 5
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 6
  • Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić - image 7
124,000 € (816 €/m²)
152 m²
5 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 152m², Brezovik, Nikšić

Brezovik, Nikšić Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuća površine 152m2 u Brezoviku u Nikšiću. Nalazi se na placu od 500m2 na kom se nalazi voćnjak.
Kuća se sastoji od prizemlja i jednog sprata, posjeduje 4 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju i kupatilo.
Kuća je udaljena pet kilometara od centra grada. Nalazi se neposredno uz magistralni put i rijeku Zetu.

ID: ML 640

Detalji o nekretnini

ID oglasa
481798
Objavljeno
17.10.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

152m²

Sobe

5

Kupatila

1

Broj terasa

1

Parking

Da

Površina placa

500

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 815.79 €

Učešće 24,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
601 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
99,200 €
Učešće
24,800 €
Ukupna kamata
45,072 €
Ukupno plaćanje
144,272 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

152m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TALUMA MONTENEGRO

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ozrinići

Prodaja, kuća, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 sobe 1 kupatilo 134
Prodaja, kuća, 134m², Ozrinići, Nikšić
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Nikšić

143,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 65
Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Nikšić
Premium Zemljište in Grahovo

Prodaja, plac, 12000m², Grahovo, Nikšić

Na Upit

Grahovo

12000
Prodaja, plac, 12000m², Grahovo, Nikšić
Premium Zemljište in Kličevo

Prodaja, plac, 500m², Kličevo, Nikšić

35,000 €

Kličevo

500
Prodaja, plac, 500m², Kličevo, Nikšić