260,000 €
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica - image 7
260,000 € (2,364 €/m²)
110 m²
2 Soba

Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Podgorica

Zelenika, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuća površine 110m2, na placu od 950m2, u podgoričkom naselju Zelenika.

Kuća je podijeljena na dva jednaka dijela.

Struktura: dva ulazna hodnika, dvije kuhinje, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dva spajza.

Na placu su ucrtane dvije kuće, jedna je gore navedena u tekstu, dok je druga stari objekat pogodna za rušenje.

Nalaze se na dobroj lokaciji, u blizini Osnovnih škola, vrtića i supermarketa.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
429436
Objavljeno
09.07.2025
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

110m²

Sobe

2

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2363.64 €

Učešće 52,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,260 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
208,000 €
Učešće
52,000 €
Ukupna kamata
94,505 €
Ukupno plaćanje
302,505 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Podgorica

Zelenika
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 21.53% viša od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1944.90 €/m²

Ova nekretnina je 6.64% veća od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 103 m²

Kvadratura

110m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Stan in Zelenika

Prodaja, garsonjera, 35m², Zelenika, Podgorica

77,600 €

Zelenika

0 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, garsonjera, 35m², Zelenika, Podgorica
Verifikovan Stan in Zelenika

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Zelenika, Podgorica

112,500 €

Zelenika

2 sobe 0 50