787,500 €
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica - image 10
787,500 € (2,625 €/m²)
300 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 300m², Centar, Podgorica

Centar, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuća 300m2, na placu od 1.360m2, u blizini centra grada.

Strukturu kuće čine dva stana, od kojih je na prizemlju dupleks koji čini: ulazni hodnik sa tri ostave, odvojena kuhinja, trpezarija, dnevni boravak koji izlazi na balkon, i ogradjeno dvorište sa izlaskom na rijeku Ribnicu, četiri spavaće sobe, i dva kupatila.

Prizemlje posjeduje zasebnu cjelinu koja sadrži dvije prostorije i kupatilo.

Unutrašnje i spoljne stepenice koje vode do drugog sprata kuće, gdje se nalazi stan od 100m2, koji je istog rasporeda.

Kuća ima solarne panele, zidne radijatore i klime u svim prostorijama, i sve sobe imaju izlaz na balkon.

 

Ispred kuće je ogradjeno dvorište sa voćnjakom, i nadkrivenom garažom za 4 automobila.

Nalazi se na obali rijeke Ribnice.

Obezbijedjena je video nadzorom i alarm sistemom.

Kuća je sagradjena 1998. godine.

 

ID: ML 1003

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
436570
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

300m²

Sobe

5

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Da

Površina placa

1360

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2625.00 €

Učešće 157,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,818 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
630,000 €
Učešće
157,500 €
Ukupna kamata
286,242 €
Ukupno plaćanje
916,242 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Podgorica

Centar
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 60.28% viša od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1637.74 €/m²

Ova nekretnina je 3.19% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 310 m²

Kvadratura

300m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TALUMA MONTENEGRO

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica

Na Upit

Centar

2 sobe 1 kupatilo 127
Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Centar, Podgorica

86,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 32