690,000 €
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora - image 10
690,000 € (2,255 €/m²)
306 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 306m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

IDD2973 For Sale: Unique Villa in Podgorica (Donja Gorica) This spacious and modern villa on a 1,360 m² plot combines comfort, privacy, and investment potential. House area: 252 m² + auxiliary building 54 m². 3 bedrooms, 2 bathrooms, terraces, living room with fireplace, kitchen, laundry. Energy efficiency: solar panels, generator, private well. Garage for 2 cars. Video surveillance, alarm system. First Floor: Spacious living room with a fireplace Dining room and kitchen Laundry room Master bedroom with a private bathroom and walk-in closet Separate toilet Three terraces Double garage with a large storage room above and an additional toilet Second Floor: Large open gallery with access to a terrace Two bedrooms Bathroom Heating and cooling system: Modern DAIKIN system (3 external and 10 internal units).

Detalji o nekretnini

ID oglasa
443810
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

306m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2254.90 €

Učešće 138,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,345 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
552,000 €
Učešće
138,000 €
Ukupna kamata
250,803 €
Ukupno plaćanje
802,803 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Podgorica

Podgorica
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 33.48% viša od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1689.28 €/m²

Ova nekretnina je 86.89% veća od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 164 m²

1,693 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
309

Kvadratura

306m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica