309,000 €
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica - image 14
309,000 € (1,717 €/m²)
180 m²

Prodaja, kuća, 180m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Za prodaju kuća 180m², Zabjelo.

Nalazi se na placu površine 362m2.

Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja.

Prizemlje i sprat su strukture jednosobnog stana, površine 45m2.

Potkrovlje je površine 90m2, predviđeno za trosoban stan.

Takođe, posjeduje i garažu od 50m2.

Visina plafona 2.75m.

Potrebno je renoviranje.

Kuća je legalizovana.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477085
Objavljeno
07.10.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

180m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Parking

Da

Površina placa

36200

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1716.67 €

Učešće 61,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,498 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
247,200 €
Učešće
61,800 €
Ukupna kamata
112,316 €
Ukupno plaćanje
359,516 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 0.94% viša od prosječne cijene na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 1700.73 €/m²

Ova nekretnina je 21.1% manja od prosječne veličine na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 228 m²

Kvadratura

180m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KVART NEKRETNINE

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

220,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35