290,000 €
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 1
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 2
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 3
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 4
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 5
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 6
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 7
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 8
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 9
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 10
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 11
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 12
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 13
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 14
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 15
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 16
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 17
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 18
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 19
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 20
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 21
  • Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat - image 22
290,000 € (1,074 €/m²)
270 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 270m², Luštica, Tivat

Luštica, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Preljepa kamena kuca na poluostrvu Lustici. Kuća se nalazi u naselju Mrkovi. Samo 10 minuta vožnje do autentičnog Rose i najboljih plaža poluotoka – Mirišta, Žanjice
Površina kuće – 270 m2Plac – 120 m2
Kuća se sastoji od: 2 dnevne sobe, 4 spavaće sobe, 2 kupaonice.U podrumu se nalazi stari mlin
Prodaje se kamena kuća na Luštici sa namještajem i tehnikom.
Objekt je uspješna turistička atrakcija: ima visoku ocjenu na booking.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344281
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
10.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

270m²

Sobe

4

Kupatila

3

Broj terasa

1

Broj etaža

3

Površina placa

120

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1074.07 €

Učešće 58,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,406 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
232,000 €
Učešće
58,000 €
Ukupna kamata
105,410 €
Ukupno plaćanje
337,410 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Tivat

Luštica
Tivat

Cijena ove nekretnine je 72.08% niža od prosječne cijene na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 3846.56 €/m²

Ova nekretnina je 17.35% veća od prosječne veličine na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 230 m²

Kvadratura

270m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LA

Luxury Adriatic

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, trosoban stan, 190m², Luštica Bay, Tivat

2,000.000 €

Luštica Bay

3 sobe 3 kupatila 190
Prodaja, trosoban stan, 190m², Luštica Bay, Tivat
Verifikovan Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, dvosoban stan, 118m², Luštica Bay, Tivat