750,000 €
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora - image 13
750,000 € (3,205 €/m²)
234 m²
4 Kupatilo

Prodaja, kuća, 234m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prostrana porodična kuća na prodaju u Tivtu

Površina kuće: 234 m²

Površina parcele: 142 m²

Lokacija:

5 minuta vožnje do centra Tivta

10 minuta vožnje do kotorskog kružnog toka – najboljih supermarketa i škole engleskog.

Šetnja do centra će trajati 20 minuta.

Prednosti:

-Bazen.

-Postavljeni solarni paneli.

-Energetska rezerva je dovoljna do 8 sati u slučaju nestanka struje.

-Instalirane dve toplotne pumpe (za kuću i bazen, koja obezbeđuje neograničeno toplu vodu.

-Podovi sa grejanjem na vodu.

-Klima uređaji u svakoj sobi.

-Kamin u dnevnoj sobi za dodatnu udobnost.

-Alarmni i protivprovalni sistem.

-Unutar i oko kuće postavljene su nadzorne kamere.

-Parking za 4 automobila.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
359717
Objavljeno
03.04.2025
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

234m²

Sobe

5+

Kupatila

4

Broj terasa

2

Parking

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3205.13 €

Učešće 150,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,636 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
600,000 €
Učešće
150,000 €
Ukupna kamata
272,612 €
Ukupno plaćanje
872,612 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 17.55% niža od prosječne cijene na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 3887.20 €/m²

Ova nekretnina je 15.29% manja od prosječne veličine na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 276 m²

3,389 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
410

Kvadratura

234m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Genesis

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €