950,000 €
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora - image 13
950,000 € (2,399 €/m²)
396 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 396m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju prostrana vila „Katarina“ sa bazenom, koja se nalazi u mirnom i lepom delu Tivta sa neverovatnim pogledom na more.

Vila je okružena prelepom reliktnom šumom sa mnogo pešačkih staza.

Do centra grada možete doći automobilom za 10 minuta, a do najbližeg supermarketa za 5 minuta.

Na potpuno ograđenoj, njegovanoj teritoriji nalaze se:

•pansion za dve osobe

•bazen sa prostorom za sedenje

•prostor za roštilj

•parking

Trospratna vila „Katarina“, izgrađena 2015. godine, sastoji se od:

•5 spavaćih soba

•5 kupatila

•prostrana dnevna soba sa kaminom

•opremljena kuhinja

•kantina

Panoramski prozori i terase omogućiće vam da u potpunosti uživate u prelepom pogledu na more i planine.

Vila je idealna za one koji cene udobnost i privatnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
416999
Objavljeno
26.06.2025
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

396m²

Sobe

3

Kupatila

2

Broj terasa

2

Parking

2

Agencija

Genesis

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2398.99 €

Učešće 190,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,605 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
760,000 €
Učešće
190,000 €
Ukupna kamata
345,308 €
Ukupno plaćanje
1,105.308 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 35.39% niža od prosječne cijene na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 3712.99 €/m²

Ova nekretnina je 139.55% veća od prosječne veličine na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 165 m²

3,398 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
328

Kvadratura

396m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Genesis

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Pod Kuk

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat