950,000 €
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 1
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 2
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 3
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 4
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 5
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 6
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 7
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 8
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 9
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 10
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 11
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 12
  • Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat - image 13
950,000 € (3,357 €/m²)
283 m²
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 283m², Seljanovo, Tivat

Seljanovo, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se: Porodična kuća sa baštom blizu plaže u Tivtu.

Površina kuće: 283 m²

Površina zemljišta: 449 m²

Izuzetna lokacija — ravan teren odmah uz more, bez brda. Na pešačkoj udaljenosti od plaže, prodavnica, restorana i Porto Montenegra (5 minuta peške).

– radna soba

– velika natkrivena terasa sa dnevnim boravkom i fitnes prostorom

Drugi sprat:

– velika terasa sa pogledom na Tivat i planine

– dnevna soba sa kaminom

– kuhinja sa trpezarijom

– spavaća soba

– kupatilo sa mini-saunom

Ukupno:

5 spavaćih soba

3 kupatila

Ograđena bašta sa voćkama i vidikovcem, parking mesto, solarni paneli, WiFi, alarmni sistem. Potencijal za pretvaranje u mini-hotel sa 6 jedinica.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
451961
Objavljeno
29.07.2025
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

283m²

Sobe

5+

Kupatila

3

Broj terasa

3

Broj etaža

2

Površina placa

449

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3356.89 €

Učešće 190,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,605 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
760,000 €
Učešće
190,000 €
Ukupna kamata
345,308 €
Ukupno plaćanje
1,105.308 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Tivat

Seljanovo
Tivat

Cijena ove nekretnine je 13.64% niža od prosječne cijene na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 3887.20 €/m²

Ova nekretnina je 2.44% veća od prosječne veličine na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 276 m²

Kvadratura

283m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Genesis

Slične nekretnine

Premium Stan in Seljanovo

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Seljanovo, Tivat

310,000 €

Seljanovo

2 sobe 1 kupatilo 91
Prodaja, dvosoban stan, 91m², Seljanovo, Tivat
Premium Stan in Seljanovo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Seljanovo, Tivat

315,000 €

Seljanovo

2 sobe 0 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Seljanovo, Tivat