950,000 €
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 1
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 2
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 3
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 4
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 5
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 6
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 7
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 8
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 9
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 10
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 11
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 12
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 13
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 14
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 15
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 16
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 17
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 18
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 19
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 20
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 21
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 22
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 23
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 24
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 25
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 26
  • Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat - image 27
950,000 € (5,491 €/m²)
173 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 173m², Krašići, Tivat

Krašići, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Ova moderna kuća nalazi se u jednom od najslikovitijih kutaka Crne Gore - autentičnoj regiji Luštica, koja je na UNESCO-vom popisu svjetske baštine. Mir, zeleni pejzaži i prekrasan pogled na more stvaraju jedinstvenu atmosferu mira i privatnosti.

Istovremeno, sva infrastruktura je u blizini: samo 10 minuta do Luštica Baya, Nikki Beacha i najboljih plaža na obali.

Kompleks će imati restoran, kafić, spa centar, bazen, sportski kompleks, dječji prostor, kuglanu, trgovine i rekreacijske prostore. Stanari će također imati pristup plaži, molu i pristaništu za brodove.

Glavne karakteristike:
• 3 spavaće sobe + radna soba;
• svijetao dnevni boravak sa kaminom;
• površina parcele – 536 m²;
• površina kuće – 173 m²;
• tehnička prostorija – 25 m²;
• bez bazena - idealna opcija za ugodan život bez nepotrebnog održavanja.

Oprema i tehnologije:
• podno grijanje;
• toplotna pumpa;
• multi-split sistem;
• Internet;
• video nadzor i alarm za maksimalnu udobnost i sigurnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558865
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

173m²

Sobe

3

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5491.33 €

Učešće 190,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,605 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
760,000 €
Učešće
190,000 €
Ukupna kamata
345,308 €
Ukupno plaćanje
1,105.308 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Krašići

Krašići
Tivat

Cijena ove nekretnine je 130.64% viša od prosječne cijene na lokaciji Krašići

Prosječna cijena: 2380.95 €/m²

Ova nekretnina je 7.03% manja od prosječne veličine na lokaciji Krašići

Prosječna veličina: 186 m²

3,331 €
Prosječna godišnja cijena
+10%
Trend cijena (godišnje)
13

Kvadratura

173m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krašići

Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat

320,000 €

Krašići

3 sobe 2 kupatila 105
Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat
Premium Kuća in Krašići

Prodaja, kuća, 280m², Krašići, Tivat

690,000 €