Estitor

Prodaja dvosobnih kuća Tivat

Pronađeno je 77 oglasa za upit Prodaja dvosobnih kuća Tivat

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 07:16

Prodaja, kuća, 100m², Đuraševići, Tivat
1/33
PREMIUM

260,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 100m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Kuća100Dvosobna

Sanjate o kući na moru u Crnoj Gori? Ove elegantne gradske kuće — su savršeno rješenje za udoban život, opuštanje ili profitabilnu investiciju! Samo 50 metara od mora — i možete uživati u jutarnjoj...

Prodaja, kuća, 116m², Tivat, Crna Gora
1/40
PREMIUM

380,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 116m², Tivat, Crna Gora

Kuća116Dvosobna

Jedinstvena ponuda na Luštici: kuća sa baštom i garažom na samo dvije minute hoda od mora — ovdje ćete pronaći sve za ugodan život na Jadranu. Glavne karakteristike: • površina kuće: 116 m²; •...

Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat
1/31
PREMIUM

540,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 200m², Krašići, Tivat

Kuća200Dvosobna

Predstavljamo Vašoj pažnji naš novi projekat - Vile u Tivtu, Krašići. Ovo je mirno, tiho područje sa prekrasnim panoramskim pogledom na more, koje je idealno za one koji žele pobjeći od gradske vreve...

Prodaja dvosobnih kuća · Tivat · 123m² · 3.155 €/m²
Cijena nekretnine388.000
40.000500.000
Učešće 20%: 77.600
Kredit: 310.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
1.725 €/mj.
za kredit od 310.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, kuća, 184m², Gošići, Tivat
1/5
PREMIUM

370,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 184m², Gošići, Tivat

GošićiTivat
Kuća184Dvosobna

Predstavljamo na prodaju vilu u izgradnji površine 184,8 kvadratnih metara, smještenu na parceli od 303 kvadratnih metara u perspektivnom području Luštice. Ova nekretnina je vila podijeljena na dva...

Prodaja, kuća, 120m², Marići, Tivat
1/13
PREMIUM

376,500 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 120m², Marići, Tivat

Kuća120Dvosobna2 kupatila

Prodaje se samostojeća kuća sa privatnom baštom i parkingom na odličnoj lokaciji u Tivtu. Nekretnina se sastoji od dva sprata, u prizemlju je spavaća soba a na prvom spavaća soba, kupatilo,...

Prodaja, kuća, 84m², Đuraševići, Tivat
1/11
PREMIUM

265,000 €

PREMIUM
prije 85 dana

Prodaja, kuća, 84m², Đuraševići, Tivat

ĐuraševićiTivat
Kuća84Dvosobna2 kupatila

Predstavljamo Vam izuzetan Town House u Đuraševićima, Tivat, sa prelijepim pogledom na more! U mirnom i atraktivnom dijelu naselja Đuraševići nalazi se ovaj funkcionalno organizovan i kompletno...

Prodaja, kuća, 204m², Donja Lastva, Tivat
1/25
PREMIUM

964,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 204m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Kuća204Dvosobna2 kupatila

Prodaje se luksuzna townhouse vila u novom kompleksu u Tivtu, Donja Lastva, sa pogledom na more, privatnim bazenom i podzemnom garažom!Ova vila smeštena je na kaskadno uzvišenom položaju, pružajući...

Prodaja, kuća, 185m², Luštica, Tivat
1/4
PREMIUM

370,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 185m², Luštica, Tivat

Kuća185Dvosobna2 kupatila

Prodaje se stambeni objekat u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Tivtu – Luštica, na placu površine 303 m². Objekat se nalazi na svega 500 metara od budućeg golf terena čija je izgradnja u...

Prodaja, kuća, 80m², Tivat, Crna Gora
1/12
PREMIUM