390,000 €
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora - image 7
390,000 € (60 €/m²)
6500 m²

Prodaja, plac, 6500m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Land for sale in Bar.

Bar Municipality is located in the south of Montenegro, between the Adriatic Sea and Skadar Lake.
At least it has over 270 sunny days, which makes it one of the sunniest cities in Europe.
Bar is one of the main tourist destinations in Montenegro.

The plot has an area of ​​5600m2.
The plot has a road, electricity, water and a fence.
The plot is not urbanized.

To find out more information about this property or to schedule a tour, please contact us at info@searealty.me
For more see our website at www.searealty.me
This property is displayed at https://www.searealty.me/details/55981/sale-terrain-bar.html

Prodaje se plac u Baru.

Barska opstina se nalazi na jugu Crne Gore, izmedju Jadranskog mora i Skadarskog jezera.
Bar ima preko 270 suncanih dana sto ga cini jednim od najsuncanijih gradova u Evropi.
Bar je jedna od glavnih turistickih destinacija u Crnoj Gori.

Plac je povrsine 5600m2.
Plac ima put, struju, vodu i ogradu.
Plac nije urbanizovan.

Da biste saznali više informacija o ovoj nekretnini ili zakazali razgledanje, molimo da nas kontaktirate na info@searealty.me
Za više pogledajte naš web sajt na www.searealty.me
Ova nekretnina je prikazana na https://www.searealty.me/details/55981/sale-terrain-bar.html

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444063
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

6500m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 60.00 €