380,000 €
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva - image 11
380,000 € (238 €/m²)
1597 m²

Prodaja, plac, 1597m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine Crna GoraNa prodaju je izuzetno atraktivan plac površine 1.597 m² sa predivnim panoramskim pogledom na more i grad, smešten u Bečićima – Ivanovići.Ova nekretnina se nalazi u zoni gde je urbanizacija u završnoj fazi, što je čini idealnom za investitore sa vizijom ili za one koji traže savršeno mesto za izgradnju luksuzne vile ili porodične kuće.Plac ima odličnu saobraćajnu povezanost i lako je dostupan putem, što doprinosi njegovom atraktivnom položaju.Takođe, postoji mogućnost kupovine i susedne parcele koja se graniči sa ovim zemljištem, čime se otvara još više opcija za razvoj većih projekata. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
292478
Objavljeno
29.09.2024
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1597m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 237.95 €

Učešće 76,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,842 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
304,000 €
Učešće
76,000 €
Ukupna kamata
138,123 €
Ukupno plaćanje
442,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1597m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva

255,000 €

Bečići

2 sobe 1 kupatilo 79
Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Bečići, Budva

270,000 €

Bečići

2 sobe 2 kupatila 84
Prodaja, dvosoban stan, 84m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 106m², Bečići, Budva

350,000 €

Bečići

3 sobe 2 kupatila 106