49,350 €
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora - image 9
49,350 € (55 €/m²)
898 m²

Prodaja, plac, 898m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte izuzetnu priliku da posjedujete vrhunsku parcelu u slikovitom selu Brajići, udaljenom samo 14 kilometara od živopisnog primorskog grada Budve. Do ove parcele vodi dobro održavan asfaltni put, što osigurava lagan dolazak do vaše buduće investicije.

Parcela ima direktan priključak na struju, što je čini pogodnom za bilo kakve razvojne planove koje imate. Takođe, postoji mogućnost priključka na seoski vodovod, što dodatno olakšava i pruža fleksibilnost za vaše projekte. Bilo da želite izgraditi svoj dom iz snova ili investirati u obećavajuću nekretninu, ova parcela u Brajićima nudi savršen spoj mira i pristupačnosti, na samo kratkoj vožnji od srca Budve.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku da osigurate vrijednu parcelu u jednoj od najtraženijih lokacija u Crnoj Gori. Kontaktirajte nas danas za više informacija i organizaciju razgledanja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
301818
Objavljeno
24.10.2024
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

898m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 54.96 €

Učešće 9,870 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
239 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
39,480 €
Učešće
9,870 €
Ukupna kamata
17,938 €
Ukupno plaćanje
57,418 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

898m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva

255,000 €

Bečići

2 sobe 1 kupatilo 79
Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva