1,000.000 €
  • Prodaja, plac, 1300m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 1300m², Budva, Crna Gora - image 2
1,000.000 € (769 €/m²)
1300 m²

Prodaja, plac, 1300m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

IDP2075z Located in Budva, this plot spans 1,380m2 with a planned building gross area of 2,770m2. Priced at 1.0 million euros, this property presents an excellent opportunity for development in a prime location.
For more information, contact us at: https://www.searealty.me/en/contact

Detalji o nekretnini

ID oglasa
443974
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1300m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 769.23 €

Učešće 200,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,848 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
800,000 €
Učešće
200,000 €
Ukupna kamata
363,482 €
Ukupno plaćanje
1,163.482 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1300m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva

255,000 €

Bečići