753,000 €
  • Prodaja, plac, 5791m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 5791m², Budva, Crna Gora - image 2
753,000 € (130 €/m²)
5791 m²

Prodaja, plac, 5791m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Ova parcela od 5.791 m² nalazi se u naselju Markovići u Budvi i ističe se svojom blizinom moru i prirodnim ljepotama Crne Gore. Posjeduje kompletnu infrastrukturu (put, voda, struja, gradska kanalizacija) i idealna je za izgradnju kuća ili vila. Predviđena je za niskointenzivnu stambenu izgradnju, uz mogućnost gradnje do tri nadzemna sprata. Koeficijent izgrađenosti je 0,6, a zauzetost parcele 0,2. Udaljena je 35 minuta od aerodroma Tivat, 15 minuta od centra Budve i svega 13 minuta vožnje do mora. Prodavac nudi pomoć u urbanizaciji u skladu sa konkretnim projektom. Ova parcela predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477539
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

5791m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 130.03 €

Učešće 150,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,650 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
602,400 €
Učešće
150,600 €
Ukupna kamata
273,702 €
Ukupno plaćanje
876,102 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

5791m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva

128,000 €

Rozino

1 soba 1 kupatilo 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva
Premium Stan in Pržno

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva

500,000 €

Pržno

2 sobe 1 kupatilo 96
Prodaja, dvosoban stan, 96m², Pržno, Budva