160,000 €
  • Prodaja, plac, 850m², Tudorovići, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 850m², Tudorovići, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 850m², Tudorovići, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 850m², Tudorovići, Budva - image 4
160,000 € (188 €/m²)
850 m²

Prodaja, plac, 850m², Tudorovići, Budva

Tudorovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Plac od 850 m² nalazi se u Tudorovićima (Blizikuće), naselju u okolini Budve, sa otvorenim i nesmetanim pogledom na more. Lokacija obezbeđuje miran ambijent, čist vazduh i potpunu privatnost, uz blizinu plaža Bečića, Pržna i Svetog Stefana koje su udaljene 5–10 minuta vožnje.

Na placu je moguća izgradnja dve vile površine do 260 m² svaka, što ovu parcelu čini idealnom za investitora ili porodicu koja planira dva odvojena objekta. Postoji idejno rješenje koje znatno skraćuje fazu projektovanja i ubrzava pokretanje gradnje.

Dio komunalija je već plaćen, a do placa vodi direktan put što olakšava pristup i transport materijala tokom gradnje. Teren je pravilnog oblika, sa blagim padom prema moru — pogodan za pozicioniranje objekata u nivou koji maksimalno iskorišćava vizuru.

Cena od 160.000 evra (188 €/m²) predstavlja izuzetnu priliku u zoni gde su gradilišne parcele sa pogledom na more retke i tražene. Procenjeni potencijal vrednosti nakon završetka gradnje dve vile prelazi 1.000.000 evra, što daje snažan povraćaj investicije (ROI).

Trinity je jedinstvena tačka kontakta za ozbiljne kupce. Brzo organizujemo obilazak, dostavu dokumentacije i sastanak sa vlasnikom. Diskrecija i ažurnost su garantovani.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560570
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

850m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 188.24 €

Učešće 32,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
776 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
128,000 €
Učešće
32,000 €
Ukupna kamata
58,157 €
Ukupno plaćanje
186,157 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

850m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Trinity Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Tudorovići

Prodaja, kuća, 450m², Tudorovići, Budva

1,600.000 €

Tudorovići

4 sobe 4 kupatila 450
Prodaja, kuća, 450m², Tudorovići, Budva
Premium Kuća in Tudorovići

Prodaja, kuća, 227m², Tudorovići, Budva

850,000 €

Tudorovići

4 sobe 227
Prodaja, kuća, 227m², Tudorovići, Budva
Premium Kuća in Tudorovići

Prodaja, kuća, 230m², Tudorovići, Budva

850,000 €

Tudorovići

4 sobe 4 kupatila 230
Prodaja, kuća, 230m², Tudorovići, Budva
Premium Zemljište in Tudorovići

Prodaja, plac, 5343m², Tudorovići, Budva

1,340.000 €