25,000 €
  • Prodaja, plac, 2200m², Cetinje, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 2200m², Cetinje, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 2200m², Cetinje, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 2200m², Cetinje, Crna Gora - image 4
25,000 € (11 €/m²)
2200 m²

Prodaja, plac, 2200m², Cetinje, Crna Gora

Cetinje, Crna Gora

Opis nekretnine

Samo 4 km od Karuča i obale Skadarskog jezera, uz glavni put ka Rijeci Crnojevića i na svega 20 km od Podgorice, nalazi se plac površine 2.200 m² u selu Rvaši, Cetinje. Ovo zemljište predstavlja izvanrednu priliku za kapitalne investicije i privatnu izgradnju. Plac ima pristup s dvije strane, a do njega je već dovedena ulična rasvjeta, što dodatno povećava njegovu vrijednost. Iako trenutno nije urbanizovan, zemljište je građevinskog tipa, što ga čini strateškom investicijom za budući razvoj. Lokacija kombinuje miran ambijent crnogorskog zaleđa sa brzim pristupom glavnom gradu. Dokumentacija je uredna, 1/1 vlasništvo, spremna za prenos.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477599
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2200m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 11.36 €

Učešće 5,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
121 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
20,000 €
Učešće
5,000 €
Ukupna kamata
9,087 €
Ukupno plaćanje
29,087 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

2200m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Gruda

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Gruda, Cetinje

87,000 €

Gruda

1 soba 1 kupatilo 49
Prodaja, jednosoban stan, 49m², Gruda, Cetinje
Premium Kuća in Obzovica

Prodaja, kuća, 420m², Obzovica, Cetinje

1,200.000 €

Obzovica

7 soba 7 kupatila 420
Prodaja, kuća, 420m², Obzovica, Cetinje
Premium Zemljište in Bajice

Prodaja, plac, 461m², Bajice, Cetinje

Na Upit

Bajice

461
Prodaja, plac, 461m², Bajice, Cetinje
Premium Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 300m², Centar, Cetinje

190,000 €

Centar

8 soba 2 kupatila 300
Prodaja, kuća, 300m², Centar, Cetinje