175,000 €
  • Prodaja, plac, 5000m², Kosić, Danilovgrad - image 1
  • Prodaja, plac, 5000m², Kosić, Danilovgrad - image 2
  • Prodaja, plac, 5000m², Kosić, Danilovgrad - image 3
175,000 € (35 €/m²)
5000 m²

Prodaja, plac, 5000m², Kosić, Danilovgrad

Kosić, Danilovgrad Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo urbanizovano zemljište koje se nalazi uz stari put PG-DG. Zemljište je ukupno 72m uz put. Urbanizovano je za više namjena, može se graditi industrijski objekat sa parametrima IZ 0,5 i II 0,8, odnosno objekat u osnovi 5.000m2 sa ukupnom BGP 8.000m2. Kompletno zemljište ima 10.500m2 dok je moguće je kupiti min 5.000m2 odnosno pola zemljišta.

Cijena za 5.000m2 je 175.000 EUR

Cijena za 10.500m2 je 350.000 EUR

Za sve informacije pozovite: +38267800203

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557826
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

5000m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 35.00 €

Učešće 35,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
848 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
140,000 €
Učešće
35,000 €
Ukupna kamata
63,609 €
Ukupno plaćanje
203,609 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

5000m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad

140,000 €

Kosić

3 sobe 1 kupatilo 118
Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad
Premium Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 90m², Kosić, Danilovgrad

87,000 €

Kosić

2 sobe 0 90
Prodaja, kuća, 90m², Kosić, Danilovgrad
Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad

140,000 €

Kosić

3 sobe 1 kupatilo 118
Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad
Zemljište in Kosić

Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad

57,000 €

Kosić

1900
Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad
Zemljište in Kosić