290,000 €
  • Prodaja, plac, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, plac, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, plac, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, plac, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, plac, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
290,000 € (188 €/m²)
1543 m²

Prodaja, plac, 1543m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
464796
Objavljeno
02.09.2025
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1543m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Agencija

Forte Mare

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 187.95 €

Učešće 58,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,406 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
232,000 €
Učešće
58,000 €
Ukupna kamata
105,410 €
Ukupno plaćanje
337,410 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1543m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Kumbor, Herceg Novi

179,000 €

Kumbor

1 soba 1 kupatilo 70
Prodaja, jednosoban stan, 70m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Kumbor, Herceg Novi

161,000 €

Kumbor

1 soba 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Kuća in Kumbor

Prodaja, kuća, 180m², Kumbor, Herceg Novi

345,000 €

Kumbor

3 sobe 0 180
Prodaja, kuća, 180m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Kumbor, Herceg Novi

186,000 €

Kumbor

1 soba 3 kupatila 48