150,000 €
  • Prodaja, plac, 980m², Zlatica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 980m², Zlatica, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 980m², Zlatica, Podgorica - image 3
150,000 € (153 €/m²)
980 m²

Prodaja, plac, 980m², Zlatica, Podgorica

Zlatica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju plac 980m2, Zlatica.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
174105
Objavljeno
20.09.2023
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

980m²

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 153.06 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

980m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zlatica

Prodaja, kuća, 92m², Zlatica, Podgorica

89,000 €

Zlatica

3 sobe 2 kupatila 92
Prodaja, kuća, 92m², Zlatica, Podgorica
Verifikovan Zemljište in Zlatica

Prodaja, plac, 289m², Zlatica, Podgorica

44,500 €

Zlatica

289
Prodaja, plac, 289m², Zlatica, Podgorica
Stan in Zlatica

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica

60,000 €

Zlatica

1 soba 1 kupatilo 33
Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica
Stan in Zlatica

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica

60,000 €

Zlatica

1 soba 1 kupatilo 33
Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica