800,000 €
  • Prodaja, plac, 1300m², Gorica C, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 1300m², Gorica C, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 1300m², Gorica C, Podgorica - image 3
  • Prodaja, plac, 1300m², Gorica C, Podgorica - image 4
  • Prodaja, plac, 1300m², Gorica C, Podgorica - image 5
800,000 € (615 €/m²)
1300 m²

Prodaja, plac, 1300m², Gorica C, Podgorica

Gorica C, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanizovano gradjevinsko zemljiste povrsine cca 1300m2 na kome je moguce graditi stambeno poslovni objekat BGRP cca 1300m2 spratnosti P +1 + Pk, Gorica C.
Mogucnost kompenzacije.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
424163
Objavljeno
09.07.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1300m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 615.38 €

Učešće 160,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,878 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
640,000 €
Učešće
160,000 €
Ukupna kamata
290,786 €
Ukupno plaćanje
930,786 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1300m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Gorica C

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica

160,000 €

Gorica C

1 soba 1 kupatilo 40
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica
Stan in Gorica C

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Gorica C, Podgorica

203,000 €

Gorica C

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Gorica C, Podgorica
Stan in Gorica C

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Gorica C, Podgorica

136,578 €

Gorica C

1 soba 1 kupatilo 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Gorica C, Podgorica
Verifikovan Stan in Gorica C

Prodaja, stan, 40m², Gorica C, Podgorica